Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sagol kaptanım zar zor yiyorum
Sevdiğimiz şeyleri yediğimiz için şu an mutlu değiliz. Şeklimiz şemalimiz bozuldu. O kabak içindeki güzelliği çikarmak için midende elinden geleni yapmaya hazır. Haksızlık etme seve seve ye .
Az önce yine semizotu ( pirpirim ) yedim . Kuşlar gibi hafifim. Hadi lavişim

Çöpe gitmesin dediğin yemekler göbekte ve totoda birikiyor canım. Sokak hayvanlarına ver.

Çöpe gitmesin dediğin yemekler göbekte ve totoda birikiyor canım. Sokak hayvanlarına ver.
Göbek ve toto zaten ondan kilo alıyoruz yaa kuzum yaa teyzem mesela cok kilo aldı masada ne varsa yarısını süpürüyodu çöpe gitmesin diye bende öyle dedim teyzem e kalıyosa kedilere ver kapinda birsüru geliyo artık onlara veriyo ama iste işin ucu ekmek ekmek cok tüketildiği zaman daha cabuk kilo alıyoruzz

Yazma canım
Benim ödem durumu belli olmuyor, ben yine takımdan bağımsız bildirim yaparım, burda sizlerle olmak bana motivasyon sağlıyor

BItanem bende öyle baktım ağzımın tadı gitti sankii onu ic bunu ic onu ye bunu yee kocam yarın gözleme istedi ama midem bi tugaf oldu alıştım.herhalde yaa vallahi gençler hic yemiyodu daha iyi anladım.hallerinden

Sabah 9.00
Yarım elma
Yarım muz

10.00
1.5 kase et çorbası
Biraz Patatesli yumurta
2 lokma lahmacun
Yarım avokado

13.00
5 6 cips

15.00
Bi avokado
Avuç içi kadar kabak çekirdeği

Şu 2 olur
Yag yakici çay

Sporu akşam atarım ama şimdilik 8.300 adım.

Limoni026 kabak da aldık marketten yarın dahil olacağım. Oteli de iptal etmek zorunda kaldık.
Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…