Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınnn kixlar bugün 78.5 düşmüşüm dün cok dikkat ettim diye kahvalti yapmadim sadece kahve için 2 kayisiyla , arkadaşlarla pikniğe gideceğiz beyler bize mangal yapacak dengelemek için kahvalti yapmadim
Bugün de dikkatli ol lütfen et, sebze bol ye. Gazlı içecek yok tamam mi kevsocum. keyifli geçsin inşallah.

Bir litre yaptım tarifte öyle ama gün boyu icecekmişiz
Aynen ablamm genelde oyle ama böyle de yapan var instada gördüm litreyle icmekten çok sıkıldımm

Ara ögün
1 maden suyu
1 bardak demlenmis yeşil çay
Limon sikıyorum
Demlenmis çayı maden suya döküyorum limon sıkıp karıştırıp bi buyuk bardakla iciyorum

26 Mayıs
10.00: 6 kabak mücver
1 dilim peynir
1yk bal
8 zeytin
çay

15.40: 1 nogger dondurma

19.00: 1 kase bezelye yemeği
1 kase mantarlı makarna
2 lt su
Jou
Canımm aksam makarna yemeyelim ondan çok kalori ve karbonhidrat ve mücverde fırina ettiysen iyi ama kızartmasıysa yaa bide kızartma ve unlu şeylerden uzak durucaksın bide tatlıdan

Sadece bezelye yemegi ve salata yeseydin miss olurdu minamm olsun yarına daha iyi tedbirli oluruz benim tarifim gibide yapabilirsin

Valla makarnayı çöpe gitmesin diye yedim. Aslında hiç yiyesim yoktu Çöpe gitmesin diye artan yemekleri napiyosunuz
Mücveri hep yağsız granit tavada yapiyom ben.
Unlu şeyleri bugün de görmezden gelebilir miyiz Kaptanım
Sabah ev halkına susamlı peynirli poğaça yaptiydim. Bi tane yedim ama akşamı çok hafif tutacağım

Ya ben alışkınım limonu sıktınmı iyice içemedinmi ben aninda durmadan içtim kuzu bi tarçinlıyı içemiyorum oda eksik kalsın 1hafta yeterliydi benim 4 cu gun
Sıktım canım sıktım bol limon sıktım ama zorlandım içerken ama yine de 3/4ünü içtim

Yarın yapacağım bakalım belki az da olsa alışmış olurum

Jou bana da Dukan birası yaptırdı hiç sevmiyorum tadını bu uğurda katlaniciz
Ayy evet o dukan da fena

Ama olsun sonunda taş gibi hatunlar olmak var

Oo yağsız tavada süper sebze yemiş olduk en azından
Evettt bide o var çöpe gitmesin diye ama genelde çöpe gitmesin diye ben öğlen yemeğine yiyorum oyüzden genellikle çok yapmam gunlük yapıyorum
Poğaça 1tane iyi ama akşama çorba ve salata hem az kalori
öğlene az birşey yiyebilirsin fazla kaçmayarak ama akşam 6 dan sonra birşey yeme bolca su ve de yatmadan yoğurt kürü
Sıktım canım sıktım bol limon sıktım ama zorlandım içerken ama yine de 3/4ünü içtim
Oda iyi yarim içsende tamam
Yarın yapacağım bakalım belki az da olsa alışmış olurum
Tamamm
Ayy evet o dukan da fena

Ama olsun sonunda taş gibi hatunlar olmak var
Yaaaaa bak iste böyle düşünerekk fitliğimizin yoluna devammm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…