Popüler Konu LenaG ile MasterFit

FitVenus en azından alintilarina ve etiketlere baksan sana gerekli açıklamayı yaptığımı görürdün kuzum
Aslında gördüm okudum mesajını amaa sonra araya çok konuşma girdi menüleri fotolu atan arkadaşlar vardı o konu net değildi kafamda kaptan kırmadı tekrar yazdı ikinize de teşekkürler çabanıza sağlık tamam bir daha sormam söz

Sadece şeyi anlamadım şimdi adımlar fotolu mu olyyyyagsgahafafaga şaka şaka Elhan beni site kapısına kadar kovalamadan yatıyım ben iyi geceler ballı yulaflarım
Evet adımların belgeli olacak kuzum. ben sabirliyimdir kahvalti yapmadan tartı bildirimini unutma bugün listemizi guncelleyecegim.

Adımlarınla tamamladim kaptanım

Teşekkür ederim bitanem Kalabalık ve aktifiz çok şükür
Sayfamıza sahip çıkıyor bütün kızlar, hedefimiz için çabalıyoruz Elifcim.

Eklentiler

• images (1).jpeg
    15,1 KB · Görüntüleme: 21
Ya eskiler bilir eskiden Dukan yapanlar karataycilar filan vardı. Diyeti icad edenden daha fazla bilgiye sahip olan sayfalar ne oldu onlara. Site kaldıramadı mı? Bulamıyorum

Ha hay buğday tarlası alsak bile o buğdayları ihraç eder, kenarına ekmiş olduğumuz semizotlariyla kabaklariniza savaş açarız biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…