Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tereyağını ben çok kullanıyorum kahvaltılarda 🙈 gün vardı bugün sofrada neler neler vardı ancak onlarla avundum ben de😂
Diyet yaparken biraz uzak durmakta fayda varr🥲 Ah o günler yok muuu, sadece bunlarla sınırlı kalmanı bile kutluyorum.. 😍Ama hedefe hızlı yürümek istiyorsak irademize biraz sahip çıkmamız gerekiyor.. :KK60:

Mavii takım toplanın bakalımm..Bu süreçte aldıgım 2 karar olduu.. Eğer sizde kabul ederseniz,

1.Haftasonu kaçamaklarını önlemek adına sadece 3 günlüğüne öğünlerimizi resimli yazalım

2.Yarın 2 gün sürecek bir kabak detoksuna başlayalım.. 😍 Ben emzirdiğim için her öğünde 2 kabak tercih edeceğim.. Kahvaltılar normal. Öğlen ve akşam yemekleri kabak üzerine kurulu bir detoks..

Ne dersiniz?
Cumartesi pazar eşle çoğunlukla dışarda geçtiği için uygulaması zor olur ama çoğunluk tamam derse uyarım 🌸

26 mayıs

Sabah aç karna;
Limonlu Zencefilli su
Kayısı çayı
Türk kahvesi
----
Sabah;11.00
2 krep ve peynir
SEkersiz çay 1 bardak
16.00
Dukan birası

Akşam yemeği; 17.00
Detox corba
19.00
Detox corba

2 itre su

Yatmadan yoğurt kürü

Elhan Elhan
Süper
Mavii takım toplanın bakalımm..Bu süreçte aldıgım 2 karar olduu.. Eğer sizde kabul ederseniz,

1.Haftasonu kaçamaklarını önlemek adına sadece 3 günlüğüne öğünlerimizi resimli yazalım

2.Yarın 2 gün sürecek bir kabak detoksuna başlayalım.. 😍 Ben emzirdiğim için her öğünde 2 kabak tercih edeceğim.. Kahvaltılar normal. Öğlen ve akşam yemekleri kabak üzerine kurulu bir detoks..

Ne dersiniz?
Benim için elimden geldiği kadar diyeyim kaptanım. Pazartesi burada resmi tatil ve Pazar erken yola çıkıp bi gece iki gündüz bi otelde kalacağız. Mini bi tatil olacak bizim için. O yüzden resim atamayabilirim. Elimden geldiğince dikkat edeceğim. Bide Sali sabah atabilirim fotomu. 🫣😪

Bugün 15 dk pilates
15 dk zumba
80 dk yürüyüş yaptim 🥰💞

Eklentiler

• Screenshot_20230526_234125_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230526_234125_Samsung Health.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 16
Süper

Benim için elimden geldiği kadar diyeyim kaptanım. Pazartesi burada resmi tatil ve Pazar erken yola çıkıp bi gece iki gündüz bi otelde kalacağız. Mini bi tatil olacak bizim için. O yüzden resim atamayabilirim. Elimden geldiğince dikkat edeceğim. Bide Sali sabah atabilirim fotomu. 🫣😪
Kaçamaklara dikkat edelim iyi tatiller şimdiden 😍

Ne dersiniz?
Allaaaah deriz kaptanım 🥰🥰🥰 tamamdır ben yatın kabaklarımı alıyorum. Sabah klasik kahvaltı veya yulaf lapalı kahvaltı yapıp diğer öğünler kabak sote yapıyorum 🌺🌺🌺🌼🌼🌼

Bir de minik bir özet geçebilir misiniz kızlar bana. Çok mesaj var geçmişe çok dönemedim,Hergün menü yazcaz bu cepte ama adım fotosu mu istiyoruz ya da menüler fotolu mu olcak? Limoni026 Limoni026 kaptanım yardım lütfen dersime çalışayım :KK69:
Zorunlu olanlar her gün menü yazmak ve günlük en az 6 bin adım atmak. Menülerde fotoğraf zorunluluğu yok fakat adım sayılarını fotoğraf ile destekliyoruz🥰 Grup olarak ise haftasonu kaçamaklarınu önlemek adına 3 gün fotograflı menü yazalım diyoruz. Sana uyarsa atabilirsin uymaz ise normal devam edebilirsin😇

26 Mayıs Cuma

Sabah
1 fincan granül kahve

Öğle

Patates, biber kızartma(ödül oldu🤐), 1 kase yoğurt, 1 zeytin, salatalık, yeşillik, 1 tb ekmek

Ara

1 hurma

Akşam

Biraz kıymalı yumurta, 1 tb ekm, yeşillik

Ara

2 kaşık yoğurtlu patates salatası(misafirlik vakası, ama oldukça azdı)

Su:2 lt
Adım:9121 Elhan Elhan Jou Jou

Eklentiler

• IMG_20230526_235655.jpg
    IMG_20230526_235655.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 17
Menülerin ve kilon harika. :super: :nazar: Afiyet olsun.
İstediğin kiloya kısa sürede ulaşacağına eminim. Bize birazcık daha fazla zaman ayirirsan ne güzel olacak. Bugün bildirimlerden sonra seçmeler yapıldı. Mesajları takip edemedigin için gözünden kaçtı sanırım. Hatta tabloya yazdım ismini sen gelmeyince tekrar düzeltme yaptım.
Cuma sabahları aç karnına tarih ve nickinle fotoğraflı bildirim yapacaksın.
Bir de pazartesi sabah bildirimlerimiz oluyor onda fotoğraf şartımız yok canım. Gün sonunda da menünü sporunu yazıyorsun hangi takimdaysan kaptanini etiketliyorsun. Adımlar fotoğraflı oluyor. Yapacakların bunlar. Bu hafta menulerle devam et tıpkı yarışmada gibi. Güzel kilo vereceksin inşallah. 👍❤️
FitVenus FitVenus en azından alintilarina ve etiketlere baksan sana gerekli açıklamayı yaptığımı görürdün kuzum 🥺
Bir de minik bir özet geçebilir misiniz kızlar bana. Çok mesaj var geçmişe çok dönemedim,Hergün menü yazcaz bu cepte ama adım fotosu mu istiyoruz ya da menüler fotolu mu olcak? Limoni026 Limoni026 kaptanım yardım lütfen dersime çalışayım :KK69:
👆

26 Mayıs Cuma

Sabah
1 fincan granül kahve

Öğle

Patates, biber kızartma(ödül oldu🤐), 1 kase yoğurt, 1 zeytin, salatalık, yeşillik, 1 tb ekmek

Ara

1 hurma

Akşam

Biraz kıymalı yumurta, 1 tb ekm, yeşillik

Ara

2 kaşık yoğurtlu patates salatası(misafirlik vakası, ama oldukça azdı)

Su:2 lt
Adım:9121 Elhan Elhan Jou Jou
Afiyet olsun canım ❤️ güzel menü kızartmaya rağmen :KK60:

X