Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhoşumm ellerine sağlık ❤❤❤❤❤
Bugun burasi cok hareketliymis hizlica okudum mesajları
Tebrik ediyorum herkesi guzel eksiler gordum

Jou
Limoni026
Yeni haftada basarilar dilerim kaptanlarim❤❤

Eline emeğine sağlık canım
Tamamdır kaptanım . yarın ilk işim kabak almaya gitmek olacak

Kızlar hepsini okuyamadım 2 gündür ara ara girdim okudum menü de yazdım sanıyodum dün göndermemişim sabah tartıldım şimdi hepsini toplayıp yazıyorum

Kızlar hepsini okuyamadım 2 gündür ara ara girdim okudum menü de yazdım sanıyodum dün göndermemişim sabah tartıldım şimdi hepsini toplayıp yazıyorum
Menü bildirimlerini cumaya kadar yap canım. Cuma günü tartı bildiriminle seni yarışmaya dahil edelim olur mu? Ben de bekledim aslında mesajın olmayınca listeye alamadım.

25 Mayıs
09.00 Türk kahvesi
12.00 1 kase tarhana çorbası, 1 dilim tb ekmek
15.00 Türk kahvesi, 1 avuç çerez
17.00 peynirli salata
20.00 kanat ızgara, salata, yoğurt
26 Mayıs
11.00 airfry da karışık sebze domates soslu, biraz yağsız patates kızartması
15.00 bir kase yoğurt çilek
19.30 1 balık, 3 4 parça mantar sote yanına bol salata
Aralarda Türk kahvesi
Foto yan olmuş düzeltmeden atıyorum kg vermişim 65 i kırdım çok mutluyum

Eklentiler

• 20230526_120501.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 19
Menülerin ve kilon harika. Afiyet olsun.
İstediğin kiloya kısa sürede ulaşacağına eminim. Bize birazcık daha fazla zaman ayirirsan ne güzel olacak. Bugün bildirimlerden sonra seçmeler yapıldı. Mesajları takip edemedigin için gözünden kaçtı sanırım. Hatta tabloya yazdım ismini sen gelmeyince tekrar düzeltme yaptım.
Cuma sabahları aç karnına tarih ve nickinle fotoğraflı bildirim yapacaksın.
Bir de pazartesi sabah bildirimlerimiz oluyor onda fotoğraf şartımız yok canım. Gün sonunda da menünü sporunu yazıyorsun hangi takimdaysan kaptanini etiketliyorsun. Adımlar fotoğraflı oluyor. Yapacakların bunlar. Bu hafta menulerle devam et tıpkı yarışmada gibi. Güzel kilo vereceksin inşallah.

Bugün ki menüm

Kahvaltı:13.30
1dilim glutensiz su böreği
Yarım simit
Çay

Akşam:17.00
2 lahmacun
2 bardak ayran
Salata

2 litre su
Spor:
Eki Görüntüle 3253370

Elhan
ozlemon
Cordelia

Afiyetler olsun tatlışım kaptanımız Limoni026 canım onu etiketlersen takibimizi yapar adım sayın çok iyi canım ammaaaa kahvaltıda yumurta peynir gibi proteinler belki yanına çeyrek ya da yarım simit bir de lahmacunu 1 yapsak bol salata ayran misss olur göreceksin öyle yaparsan 2 kg ye yakın gidecek hem de aç kalmadan

Yaaaaaaa hayalim ve benim bekarlık kiloommm
Masaallahh sana canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…