Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü bildirimlerini cumaya kadar yap canım. Cuma günü tartı bildiriminle seni yarışmaya dahil edelim olur mu? Ben de bekledim aslında mesajın olmayınca listeye alamadım.
Bikaç gündür kızım biraz huzursuz girdim okudum ama çok dahil olamadım sabahki tartı mutluluğumu bile şimdi paylaşabiliyorum hiç problem yok

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım görseller çok güzel ama çorbanın içeriğini bilmiyoruz yani İzmir bombası muhteşem bir kurabiye ellerinize sağlık.
Ayyy sorma elhanım bomba beni bomba yaptı içi Nutella dolu 2 kaşık Nutella yemiş oldum çorbam da köfteli şehriyeli yayla çorbası

Haklısın canım yoğun bir gündü disardayim.3 gündür ekmek yememiştim.zaten cumadan cumaya yerim diyorum artık.pazartesi spora başlıyorum inşallah bu hafta güzel bir sonuç ile geliyorum.Yogun bir gün demiştim ya kaptanları karıştırdım Limoni026 üzgünüm kaptanım

BOl bol eksin olsun beybimm

Bikaç gündür kızım biraz huzursuz girdim okudum ama çok dahil olamadım sabahki tartı mutluluğumu bile şimdi paylaşabiliyorum hiç problem yok
Allah bağışlasın evladını. Geçmiş olsun diş mi çıkarıyor?
Tartı mutluluğunun devamı gelsin inşallah. Yarın sabah aç karnına görselli tartı bildirimi yaparsan listeye alalım seni canım. Eski yarışmacılarimizdan birini de alacağım eğer istersen birlikte eklerim.Haberini bekliyorum.

Amin çok teşekkür ederim diş galiba kucak istiyor gün içinde huzursuz davranıyor.sabah tartılıyorum o zaman çok farketmez rakamlar ama bugün su ve kahveden sonra tartılmıştım belki biraz daha eksi olur

Afiyet olsun canım. Menekşe kokulum Güneydoğululuk var mı sende merak ettim. Çiğ köfteyi menunde daha önce de görmüştüm sanki .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…