Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15 mayis pazartesi menu
Sabah
2 dilim ekmek
Melemen
1 tatli kasigi fistik ezmesi

Arada yarim elma
3 4 kayisi
1 tane zuber

Aksam
Kiymali melemen
3 dilim ekmek
2litre su

15 mayis Adimi
5340

Eklentiler

• Screenshot_20230516_223151_Zepp Life.jpg
    Screenshot_20230516_223151_Zepp Life.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 19
16 mayis menu
Sabah
Kiymali yumurta
2 dilim ekmek
3 zeytin
1 tatli.kasigi fistik.ezmesi

Oglen
Yarim portakal
1 avuc cerez
1 Tane zuber

Aksam
Yufka ekmekle yapilan yoresel bir ogun kurtarici yedim full karbonhidrat maalesef cok dengesiz yedim bugun uykusuzlukdan sersem gibiyim.
16 mayis adim 6000

Eklentiler

• Screenshot_20230516_223956_Zepp Life.jpg
    Screenshot_20230516_223956_Zepp Life.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 18
Zipzip- Zipzip- Mavikus_ Mavikus_

kızlar kusura bakmayın özel sebeplerden bu haftaki yarışmadan çekilme kararı aldım. çünkü adapte olup diyet yapamıyorum. hem iş olarak hem kafa içi olarak çok yoğunum. takımı zor durumda bırakmak istemiyorum. kafamı toplamam gerekli.
Canim karar tabiki senin ama 2 gundur menulerin daha iyi bide 2 gun kaldi zaten bence devam etmelisin. bu hafta ilk hafta herkes alisma surecinde bende bugun kotu beslendim 2 gun telafi ederim diye umuyorum. Takim olayini dusunme bence amac birlikte kilo vermek.

Ben ücretsiz izin kullanamadım malesef.. Ama zorluk yaşamıyorum okulum çok yakın ve süt izni kullanıyorum🥰
Zor olmuyorsa ne guzel canim benim aileden ikizlere bakacak birisi yok gibi bakici da benim maasim kadar istiyor ikizlere dedim ben bakayim ama surekli evde olmak da zor. Tabi benim koy okulu sabah cikip 4 de dogru gelecektim gidemedim o yuzden. maddi olarak uc cocuklatek.ogretmen maasiyla zorlaniyoruz ama baska caremiz yoktu :KK43:

16 Mayıs Salı

Sabah
1 fincan granül kahve
1 hurma

Öğle
Pastırmalı yumurta, kk peynir, 5 zeytin, salatalık, biber, 3 yaprak sarma

Ara
2 hurma

Ara
1 muz

Akşam

1 tb ekmek, 4 Izgara köfte, yarım biftek, salata 1 çb kola

Su:1.5 lt
Adım:9510 Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-

Eklentiler

• IMG_20230516_223958.jpg
    IMG_20230516_223958.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Zor olmuyorsa ne guzel canim benim aileden ikizlere bakacak birisi yok gibi bakici da benim maasim kadar istiyor ikizlere dedim ben bakayim ama surekli evde olmak da zor. Tabi benim koy okulu sabah cikip 4 de dogru gelecektim gidemedim o yuzden. maddi olarak uc cocuklatek.ogretmen maasiyla zorlaniyoruz ama baska caremiz yoktu :KK43:
Canım bakıcıya para vermektense kendin bakman daha iyi. Benim annem yanımda çok şükür , yoksa çalısan bayanların çocuk büyütmesi çok zor 😔 Seni köy okulu konusunda çok iyi anlıyorum.. Bende uzak bir ilçede idim müdür yard sınavını kazanarak merkeze geldim.. Sonrasında ise istediğim okula atandım. Başka türlü sınıf öğretmenlerinin yer değiştirmesi çok zor :KK43:

Şu an patlıcan, dolmalık biber, tatlı sivri biber, salatalık, fasülye, yeşillikler☺ domates de ekecegım fırsat bulduğum ilk anda🥲
Ooo bir sürü şey dikmissiniz eline sağlık afiyetle yersiniz inşallah 🥰🥰
Selam fesangim ❤
Önce tohumları evde fide olarak mı yetiştiriyorsun, biz öyle yapıyoruz. Fasulyeler çok çabuk büyüdü, birbirine girdi, açamadığım yerden kestim, öyle diktik, bakalım tutacak mı?
Salatalık, cery domates ve çileği asıkan saksılara dikip astık. Ay çekirdeği diktik, kabak diktik.
Patlıcan, paprika, sivri biber, siyah domates, etli domates, kokteyl domates bu hafta dikeceğiz.
Birde üzüm dikeceğiz, hepsini evde fideledik, fide olarak dikilecek.
Bu sene sebzeye para vermek yok Allah ın izniyle 🤲🏼
Ellerine saglik gezegenim yazin afiyetle yersiniz inşallah ❤
selam kızlar :KK60:

dün moralim çok bozuktu.

işimle ilgili bir değişiklik yapacaktım, kesin kararlıydım ve gideceğim de kesin gibiydi.

o yüzden mevcut işyerimde mutsuz olduğum için bu bekleyiş beni heyecanlandırıyor ve bi nebze olsun mutlu olmama sebep oluyordu.

dün ne yazık ki kesin gözüyle baktığım yerin, kesin olarak olamayacağını öğrendim ve çok ama çok mutsuz oldum.

çünkü gerçekten mevcut işyerimdeki haksızlıklar, değer görmemek beni çok üzüyor ve mutsuz ediyor.

hala tam toparlayamadım, sanıyorum ki bir süre buna da alışana kadar mutsuzluğum az da olsa devam edecek ancak tabii ki bu konuda kendimi cezalandırıp beslenmemi bozmayacağım

Mavikus_ Mavikus_ sevgili kaptanım senden de çok özür diliyorum adım ve menü eksiğimiz oldu benim yüzümden ama en azından bundan sonraki günlerde telafi etmeye çalışacağım
Selam canim is ortamını degistirememissin umarım is ortaminda degisiklikler olur ve mutlu huzurlu bir ortamda çalışırsın 🤲🤲🥰🥰

Eski çalıştığım okuldan bi arkadaş söylemişti. Kilo vermek istiyorum ama tek başıma disiplinli ilerleyemiyorum demiştim. O da kadınlar kulübünden buradan filan bahsetti. İsmi Merve
Anladim canim taniyoruzdur belki ama burda genelde nikleri biliyorum 🤭🤭
Hosgeldin sende tekrardan insallah hedefine birlikte ulaşırız 🥰
Kızlar kızlar biraz önce kumtel air frey aldım 5 lt,akşam patates kızartcam bakalım nasıl olacak yarın itiraflarımı yazarım.
Bimden aldım 5,5 litrelik 1800 fiatı.
Güle güle kullan ablacim❤
Yaaaaa harikasınnn beee ablammm bi yürüyüşe çıkamadım bende dünden beri dogru düzgün adımıda bitiremedim halsizim 😓
Gecmis olsun canim💐

Zipzip- Zipzip- Mavikus_ Mavikus_

kızlar kusura bakmayın özel sebeplerden bu haftaki yarışmadan çekilme kararı aldım. çünkü adapte olup diyet yapamıyorum. hem iş olarak hem kafa içi olarak çok yoğunum. takımı zor durumda bırakmak istemiyorum. kafamı toplamam gerekli.
Tamam canim işlerinde kolay gelsin yinede cok uzaklaşma buralardan 🥰🥰

İyi geceler herkese bugünkü menüm
Kahvaltı
Üç yumurta iki dilim ekmek
Oglen üç biber dolması
Bir kase yoğurt
Akşam
Bir tabak tavuklu mantar sote
Ara bir avuç çekirdek
Bir dolu tabak erik ve şeftali
Yarım çikolatalı gofret
Bir litre su