Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun tatlım
Harika bir menü
Patates onerini dikkate alırım enteresanmış.

Afiyet olsun canım menü çok iyi sağol canım patatesi bugün salatama koysam mı bilememiştim. Gerçi benimki haşlanıp beklemiş değildi ama yarın için düşünebilirim

Afiyet olsun canım menü çok iyi sağol canım patatesi bugün salatama koysam mı bilememiştim. Gerçi benimki haşlanıp beklemiş değildi ama yarın için düşünebilirim
Evettt nişastası kayboluyo nişastadan yana kilo alırızz genelde ama geceden haşlayıp dolaba koyarsak sabaha kadar kayboluyomuş gün içerisinde tüketiyormuşsun

Sağoll canımm menü beğendigin icin

15 Mayıs Pazartesi

Bir fincan Türk kahvesi

Sabah
Omlet, 2 çatal helva, 1 maraş çöreği, yarım dl tb ekmek, 3 zeytin, yarım KK peynir, domates, salatalık, biber

Ara
2 hurma, 3 kaju

Ara
1 hurma, 5 badem

Akşam
Izgara tavuk, Yaprak sarması(fazlaca yenildi), yoğurtlu semiz otu salatası, biraz karpuz

Su:2.5 lt
Adım:10048 Elhan Zipzip- Cordelia

Eklentiler

• IMG_20230515_204412.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 29
Çok tok tutuyor canım kesinlikle denemelisin. Ben hepsinden birer paket aldım kinoadır maş fasulyesidir karabuğdaydır haşlayıp haşlayıp salata yapıyorum 2-3 gün yiyorum :)))
Hic aklıma gelmezzdii bide chia tohumu da iyiymis diyette suyla icende var

Seni cok iyi anliyorum canim uc cocukla bende hicbiseye yetisemiyorum tek fark ben ucretsiz izindeyim. Bende sabahlari sirkeli su iciyorum. Firsat buldukca ugra canim

Masallah canim yuruyus yapabilmen super. Onumuzde 4 gun va4 biraz dikkatle cok guzel.eksiler gorursun insallah

Afiyet olsun canım Vallahi benim de yaprak sarması yapasım var tutuyorum kendimi

Ne guzel baslangicin hayirli olsun canim guzel kilolar ver insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…