Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eveeet bugün ki atraksiyonum
Sabah sade kahve
1. Öğün Saat 11 kahvaltı

Eki Görüntüle 3246720

2. Öğün saat 14.30
Bulgurum 4 yemek kaşığı siyez ve gerçekten çok tok tutuyor

Eki Görüntüle 3246721
1.5 litre su onu 2 yaparım
Yeşil çay ve normal çay içeçeğim
Spor 50 dakika reformer pilates ve 7200 adım
Ara öğün niyetine seni yiyebilir miyim kırmızı kuşum😂❤️🤩 ne güzel bir gün yine. Maşşallah🧿🧿🧿🧿

Kaptanım seninle ilerlemek bir zevk olacak😍

Kaptanım seninle ilerlemek ve senin safında yarışmaya dahil olmak bnm için bir zevk olacakk😍🥰
Ayyyy çok sevindim :KK68::KK200:
Bu hafta birbirimizi iyice tanıyacağız yarış esnasında kardeşlik , dostluk bağlarımız da guçlenecek :dua: Harika öğünler bekliyorum senden. Benim için de çok keyifli bir hafta olacak. :KK68:

Ayyyy çok sevindim :KK68::KK200:
Bu hafta birbirimizi iyice tanıyacağız yarış esnasında kardeşlik , dostluk bağlarımız da guçlenecek :dua: Harika öğünler bekliyorum senden. Benim için de çok keyifli bir hafta olacak. :KK68:
İki kere yazmısım heyecandan 🥲🥲 İnşallah güzel bir hafta olur bende aradığım motivasyona erişmiş bulunmaktayım 😍 Arkadaşlık ve dostluk kısmı şimdiden oluşuyor zamanla çok daha iyi olacağını düşünüyorumm:KK19:

Mavis takimin guzel ve fit bayanlari. muhtesem bir motivasyon konusmak yapamayabilirim. Ben hepimizin elinden geleni yapacagina eminim. Yaz yaklasiyor ve fazlaliklardan kurtulmak icin muhtesem bir zaman.Hep birlikte basarabiliriz ben buna yurekten inaniyorum. Bugun odullerimizi yapip kalan alti gunde guzel menuler ve en az 6000 adim ile cuma gunu cok guzel sonuclar alacagimiza eminim. Baslasin bakalim yaris. :KK5:
Cordelia Cordelia
@Jasminium84
@Suskunkardelen
@60kiloyum
@Meryem1306
Tesnim1903 Tesnim1903
@kayipdunya :KK68:
Herkese kolay kilo vermeler ve başarılar diliyorum
Mavikus_ Mavikus_ benim küçük bebeğim var bu yüzden adımları tamamlayamayabilirim fırsat buldukça yürüyüş yapabiliyorum ama diyete dikkat edip hızlıca kiloları vermek istiyorum

Kırmızı kizancıklarim :KK68::KK68::KK68:
Takımımız aşağıdaki gibidir herkes birbirini tanısın iyi bellesin. :rapci:
MAKE UP_ MAKE UP_
menekse_kokusu menekse_kokusu
Limoni026 Limoni026
Jou Jou
ozlemon ozlemon
@Kevssooo
Kararlarımızı verdik şişkoluktan çitirliga doğru bir yolculuğa biletimizi kestik. Bu uğurda ne yapılması gerekiyorsa kendimize söz verdik. Bu yağlar yakılacak uzerimizdeki yükten kurtulacağız. Bizi nefsimiz dahil kimse tutamaz. Maviş kızlari yenip bu hafta kupamızı kaldıracağız. :sampiyon::sampiyon:
Gazamiz mübarek olsun ❤️ Kaptanın zaman zaman menulerinize kızmasina takılıp kalmayin o ana gibi yine sizi bağrına basacaktir. :cool:
Planlarımız
1. Yarın ne yiyecegimize bugünden karar verip gerekli muhimmatlari sağlıyoruz.
2. Öğün harici açlık krizine girdiğimizde abur cubur çekmecesine , buzdolabına bakmadan grupta yazıp ne yapmamız gerektiğini soruyoruz.
3. Sevdiğimiz bir sporu günümüze dahil ediyoruz. Yürüyüş harici.
4. Bol bol su içiyoruz.
Allah güç kuvvet versin azmimiz irademiz daim olsun canlarım. :KK60:
🥰gazamız mübarek olsun inşallah 😅 öğünü önceden planlamak çok mantıklı geldi.. yoksa evde 2 çocukla ne denk gelirse yiyorum 🤐

Herkese kolay kilo vermeler ve başarılar diliyorum
Mavikus_ Mavikus_ benim küçük bebeğim var bu yüzden adımları tamamlayamayabilirim fırsat buldukça yürüyüş yapabiliyorum ama diyete dikkat edip hızlıca kiloları vermek istiyorum
Canim benim de 1 yasinda ikizlerim.var tahmin edebiliyorum. Sen saatini sabahdan tak koluna aksama kadar 6000 adima tamamlarsin bence. :KK25:

X