Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evine gidememek tüm düzeninin bozulması çok zor bu sobayla bu evde idare ediyor um ve dışarısı çok soğuk içerisi de ısınmıyor ev eski diye
Çok geçmiş olsun.Allah bir daha yaşatmasın .Evde soba açıkken dua ediyorum bı sıcaklık usuyenlere gitsin diye inşaallah kabul olur

Selam kızlar akşam iftar sonrası uyumuşum 🤦 dün gece çok geç yatmistim sonra kalktım biraz spor yaptim şimdi menu yazayım
30.03.23

Sahur
1 haşlanmış yumurta, 1 krep, 1 dilim peynir, domates, 1 TK tahin pekmez

İftar
1 kase şehriye çorbası, fırında kabak ve patlıcan yoğurtlu, 2 pazılı kıymalı börek

3 hurma çay ile

Şu:1.5 -2 lt arası
Adım : 6837
30 dk Leslie. Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Screenshot_2023-03-31-02-02-56-025_com.mi.android.globalminusscreen.jpg

Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip-

30 Mart 2023

sahur 04.30
domatesli sucuklu omlet
3 zeytin, 10 çiğ kuruyemiş
1,5 kk keçi peyniri
söğüş salata

iftar 19.40
3 yk arnavut ciğeri
1 küçük kase spagetti
salata, jalepino acı biber

ara 20.30
30 gr fıstıklı çikolata
filtre kahve

sahurdan yatana kadar 1,5 lt den fazla su
Afiyet olsun canım güzel menü ❤️
benim için de yorucu bir gündü. sabah işe gittim. annem aniden rahatsızlanmış. hemen gidip onu alıp doktora götürdüm. tabi mesafeler uzak olduğu için yoruldum. stresi de ayrı 🤷‍♀️ neyse çok şükür diyeyim yine de🤲🏻
Çok geçmiş olsun canım, Allah yaşatmasın tekrar
İyi Akşamlar Hanımlar
Sahur:4catal menemen
1haslanmis yumurta
3 çeri domates
1parca peynir
5zeytin
2bardak cay
1dilim ekmek

İftar:1 Küçük tabak köfteli patates (fırında pişmiş)
1kase mercimek çorbası
1kase yoğurt
1hurma
3ceviz

10000adim
45dk.eliptik bisiklet
20dk pilates
Zipzip- Zipzip- , Cordelia Cordelia , 60kiloyum 60kiloyum
Afiyet olsun canım güzel menü, spor Şahene ❤️💪👏

Günaydın kızlar
2 gündür kız kardeşimdeyim. burda tartı yok maalesef. bugün tartılamayacağım. yarın eve dönüyorum Allah nasip ederse. ondan sonra yeniden başlıcam. 3 hafta kaybım oldu maalesef. neyse sağlık olsun. kilo veren herkesi tebrik ederim 😘

valla 2 ilaç yazdı. 15 gün sonra kontrol. tahminen sabah aniden tansiyon fırlamış. göze vurmuş. göz kan içindeydi. gözbebeği şişmiş :KK43: gözü birden görmemiş. sonra kan bebekten çekilmiş bulanık da olsa görmeye başladı. ama gözün beyazı görülmüyor şu an. kıpkırmızı kan :KK43:
çok geçmiş olsun canım :KK43:

Evine gidememek tüm düzeninin bozulması çok zor bu sobayla bu evde idare ediyor um ve dışarısı çok soğuk içerisi de ısınmıyor ev eski diye
canımm, Allah yardımcınız olsun :KK43:

X