Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oruç başlayacak diye çok heyecanlıyım ama geçen sene ilk 3 günün sonunda kendimi nöroloji doktorunun kapısında bulmuştum. Bir hastalığım olmadığı kesin, açlıkla ilgili de olduğunu düşünmüyorum… geriye susuzluk ve uykusuzluk kalıyor. Akşam 11 gibi yiyip, 12 gibi yatıp, sahurda yanı başımdaki suyu içip hemen uyumayı planlıyorum bakalım.
11 gibi acikacagini düşünmüyorum :confused: İftarla arası çok kısa nasıl yiyeceksin kuzum?

Bu arada kaptanların yüz karası olarak dünün paylaşımını yapayım:oops:

21 Mart Salı
Sabah 10.00
1 kase yoğurt içine 1 domates, 1 salatalık,
Yanında 1 dilim yulaf ekmeği

Öğlen 13.00
1 avuç ceviz,
3ü bir arada kahve 😒

Akşam 18.00
Dondurulmuş hamsi buldum marketlerden birinde,
1 porsiyon hamsi tava,
Bol salata,
1 dilim ekmek.

Su:1, 5 lt içtim😒

Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum

21 mart salı Adımlar
7.757 adım
Eki Görüntüle 3221848

Cordelia Cordelia
Muhteşem bir menü niye beğenmedin kaptanım. :işsiz:

Oruç başlayacak diye çok heyecanlıyım ama geçen sene ilk 3 günün sonunda kendimi nöroloji doktorunun kapısında bulmuştum. Bir hastalığım olmadığı kesin, açlıkla ilgili de olduğunu düşünmüyorum… geriye susuzluk ve uykusuzluk kalıyor. Akşam 11 gibi yiyip, 12 gibi yatıp, sahurda yanı başımdaki suyu içip hemen uyumayı planlıyorum bakalım.
Geçmiş olsun canım,migren gibi mi acaba ? Ben de bazı günler çok kötü oluyorum ama migrenim mi var bilmiyorum,aslında gitmem lazım acayip bir baş ağrısı tansiyon düşüklüğü,mide bulantısı oluyor gözümü bile açmak istemiyorum

Geçmiş olsun canım,migren gibi mi acaba ? Ben de bazı günler çok kötü oluyorum ama migrenim mi var bilmiyorum,aslında gitmem lazım acayip bir baş ağrısı tansiyon düşüklüğü,mide bulantısı oluyor gözümü bile açmak istemiyorum
Canım bende migrenden şüphelenmiştim, doktora göründüm, mr çektirdim ama birşey çıkmadı. Local anestezi aldın mı bilmiyorum, sonrasındaki baş ağrısı gibiydi. Kafamı duvarlara vurmak istiyordum resmen. Orucu bıraktığımda da 1 hafta geçmemişti🥺

Eki Görüntüle 3221370 Eki Görüntüle 3221371
Bugün denk geldim. Takip ettiğim bir hatun da bunu vücudumuzda kullanmış. Duş sonrası dua ederek bir kabın içerisine bir yemek kaşığı sirke, bir çay kaşığı kaya tuzu, üç beş gül kurusu koyup omuzlarimizdan döküyoruz.
Özellikle üzerinizde nazar olduğunu düşünüyorsanız denemek lazım.
@Kinoalihatun @Willemijn- S Suskunkardelen

Biliyorum bu hatunu,taş gibi maşallah😁 yuz yogası falan da yapıyor Bu karışım da tam ihtiyacım olan şeydir inşallah,bugün her yerim ağrıyor hiç bir iş yapasim yok😩 bı dus alıp deniyeyim i, teşekkür ederim 🤗🥰
Günaydın kızlar. Dün biraz rahatsızlandım, ilaçlardan sonra sızıp kalmışım kusura bakmayın 😔
Geçmiş olsun kaptanım şimdi nasilsin

21 Mart Salı
Sabah 10.00

Öğlen 13.00
1 avuç ceviz,
3ü bir arada kahve 😒

Akşam 18.00
1 porsiyon hamsi tava,
Bol salata,
1 dilim ekmek.

21 mart salı Adımlar
7.757 adım
Eki Görüntüle 3221848

Cordelia Cordelia
Güzel menü ne yüz karası diyecektim ki aciklamani okudum🤭🤗

Biliyorum bu hatunu,taş gibi maşallah😁 yuz yogası falan da yapıyor Bu karışım da tam ihtiyacım olan şeydir inşallah,bugün her yerim ağrıyor hiç bir iş yapasim yok😩 bı dus alıp deniyeyim i, teşekkür ederim 🤗🥰

Geçmiş olsun kaptanım şimdi nasilsin

Güzel menü ne yüz karası diyecektim ki aciklamani okudum🤭🤗
Canım boğazım şişti biraz, yutkununca acıyordu bir toz karışım, üstüne c vitaminli soğuk algınlığı ilacı çaktım, çok şükür çakı gibi kalktım bu sabah☺️

21 Mart Salı
Sabah 10.00

Öğlen 13.00
1 avuç ceviz,
3ü bir arada kahve 😒

Akşam 18.00
1 porsiyon hamsi tava,
Bol salata,
1 dilim ekmek.

21 mart salı Adımlar
7.757 adım
Eki Görüntüle 3221848

Cordelia Cordelia
afiyet olsun. ben de iki gündür pek diyete uygun beslenemedim.

X