Popüler Konu LenaG ile MasterFit

maalesef o boşanmıyor canım. temizlik ve düzenleme her zaman gerekli. bir döngü o...
Mutfakta dolapları silerken aklımdan şu geçti bak; ‘ulan çocuk olmasa varya… halıyı kafadan kaldırırım zaten. Tabak çanaktan da kurtulurum. Alırım şu eve kullan at tabak, çatal, kaşık bardak, kirlenince gönder geri dönüşüme… yemekleride konserveden al, at mikrodalgaya ısınsın. Salata yapmaya ne gerek var, onun da yıkanmışları satılıyor artık’. Bence güzel düşünce ama aile evinde biraz garip kaçabilir

Al benden o kadar yeni oturdum daha 6000 adimim var eliptik yapmadim
Yaptığın olduğu gibi kalsa yine sorun yok. Mutfak dolaplarını sildikten sonra lavaboda iş yaparken su damlamasın diye maymuna döndüm. Haftanın 1 gününü kafadan harcadım bak, sabah 10.30 da başladım, saat 6 oldu. Ömrümün 50 yılını haftada 1 gün 7,5 saat temizlik yaparak (haftanın 6 günü yapılanı saymazsak) geçirirsem, tam 2 yılım asla bıraktığın gibi kalmayacak bir düzeni sağlamaya çalışmakla geçiyor

valla iyiki hatırlattın yoksa ben yarın normal yazar geçerdim uzun zamandır kaptan olmayınca aklıma gelmedi, unutmuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…