Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hallederiz kedinin kumunu temizledim odasını topladım markete gittim geri döndüğümde yine her yer kum yine odası dağınık.
Al işte benim çocuk sen yine şanslısın sadece kendi odasını dağıttıysa, bizim evin bütün odaları bir kaç saat sonra kalk gidelim dombik diyor

İyi akşamlar kızlar
19 mart pazar
Sabah 9
2 yumurta 1 yk yulaf unu ile omlet üstüne 1 yk fıstık ezmesi, 1 kupa kahve 2 kare bitter
Öğlen 13 20
1 kepçe ezogelin çorbası
150gr et yemeği

Ara 15 30
Türk kahvesi, yarım paket form bisküvi
Akşam 17 30
100 gr yoğurt içine 4 ceviz ,1 avuç kuru üzüm
1.5lt su
Zipzip- 60kiloyum

Hallederiz Zipzip-

19 Mart 2023

sabah 11.20
1/2 portakal tarçınlı

saat 11.45
sucuklu biberli omlet, 1 dilim ekş. m. siyez ekmeği, salatalık

ara 13.00
h.cevizi yağlı tarçınlı kahve, 1 kk hurma bar

ara 15.00
muzlu, kuruyemişli yulaf lapası

akşam 19.00
etli taze fasulye, 4 yk bulgur pilavı, salata

ara 21.15
10 badem

yatana kadar 1,5 lt su

İyi pazarlar kolay gelsin canım
Oo nickin hayırlı olsun
Büyük puntoya gerek yok aslinda ben biraz net görünsün diye Büyük yazdim
adım sayısı ve tarih yazilmasi yeterli

Iyi pazarlar canim kolay gelsin ❤

Mutlu pazarlar kaptanim ❤
Tamamdır kaptanım
İyi yapmışsın canım,şifa olsun inşallah baklava mi hem de kaymaklı mii içi yeşillikli olsun
Evi boşayabiliyor muyuz ya? Ben hayatımda bu kadar nankör bişey görmedim
İnsanın inanası gelmiyor yazık günah nasıl gonderebiliyorlar aklım almıyor
Ev konusunda da bugün ben de resti çektim kaç gündür burnum açılmadığı için uykusuzdum zaten, gidip bı güzel uyudumkalkınca yaptım artık
Aslinda asıl sebep sogugu bahane etmem oldu dışarı yürüyüşe gitsem en az 6000 adim olurdu
Neyse yarın hedef 15.000
Aslında cikmamakla iyi yapmışsın, burası iyi soğuktu sabah simit almaya çıktım,yolu uzatacaktım baktim çok soğuk 2000 adımla geri döndüm
Tüm süs eşyalarını,magnetleri attım desembirkaç küçük biblo var onları da kızım seviyor diye bıraktım.elinde gezdiriyor sürekli.kirilsa sevineceğim temizlik böyle daha kolay.
Afiyet olsun ben de kahve içtim ara öğün yaptım ,
Mesajı attığında mi içmiştin?saat geec gibi geldi de beni uyutmaz akşam içtiğim kahve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…