Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun rakip kaptanım,şimdi nasılsın? Boğaz ağrın ilerlemeden çözüm bul e mi sonra ağırlaşıyor insan☹️aldıklarını beğenmedim ama fıstıklı baklavalar kadayiflar duruken😜😜🤗

Honor band 5 canım, teşekkür ederim 🤗

Günaydın 🥰🥰🥰

Teşekkür ederim kaptanım 🥰🥰🥰🥰 büyük punto yazmayı unutmuşum🙈okumuştum aslında mesajı, teşekkür ederim hatırlatma için🤗 Cordelia Cordelia bir sürü ugrasiyor sağ olsun işini kolaylastirmayi çok isterim tabi ki🤗🤗

Kaya tuzu niye canım?

Ben de cordelia çıkmayıp poldelya çıkınca tereddüt etmiştim🙈 teşekkür ederim kaptanim 🥰🤗
gece iyi uyumuşum. sabaha karşı uyandım. bir süre döndüm durdum. sonra tekrar uyumuşum. ama şimdi daha iyiyim çok şükür canım. akşam 2 fincan limonlu adaçayı içtim. multivitamin aldım.
ahahahha yok yok aldıklarım çok güzel ve sağlıklı. ama istersen sana kaymaklı baklava ısmarlayabilirim 😂😂😂😁

Günaydın kızlarr 🥰 Dün gazı verdim sonra bildirim bile yapmadım. ‘Dediğimi yapın, yaptığımı yapmayın’ diyesim geldi☺️ Çok dillendirmek istemiyorum ama nöbetlerim zor geçiyor. Her gelenle derdini paylaşmak istiyorum, sonra ağlamaktan içim çıkıyor. Rabbim hiç kimseye bir daha böyle bir felaket yaşatmasın, çok zor. Akşam gelince canım hiçbirşey yapmak istemedi. Bütün işlerim bugüne kaldı. Bir sonraki mesajda eksiklerimi tamamlayıp güne başlıyorum.
Allah yardimcilari olsun cok zor sende ne güzel elinden geldigince yardim ediyorsun Allah kabul etsin canim

Cordelia Cordelia Hallederiz Hallederiz

10 Mart 2023

13.966 adım

sporthealth-1-20230319-133216.jpg

Merhaba arkadaşlar, sabah kızı kursa götürdüm geldim ancak kahvaltı yaptık akşama nasıl olur bilemiyorum belki meyve yerim midem küçüldü çok şükür daha kolay olacak artık.. bu arada ben kullanıcı adımı değiştirmek için talep gönderdim her an değişebilir bilginize ilknur84 ladygreenlimo olacak bilginize Zipzip- Zipzip-

Tünaydin kizlar 🥰
Tunaydin canim❤
Merhaba arkadaşlar, sabah kızı kursa götürdüm geldim ancak kahvaltı yaptık akşama nasıl olur bilemiyorum belki meyve yerim midem küçüldü çok şükür daha kolay olacak artık.. bu arada ben kullanıcı adımı değiştirmek için talep gönderdim her an değişebilir bilginize ilknur84 ladygreenlimo olacak bilginize Zipzip- Zipzip-
Merhaba canim yeni nikin hayırlı olsun❤
Tünaydın kızlar ❤💙

Bugün başkan seçimi vardı, dışarıdaydım şimdi girdim eve, yemek çamaşır temizlik işlerini hızlıca halletmem gerekiyor

Öpüyorum hepinizi akşam inşallah gelirim 😘😍😍
Tunaydin canim ❤

Eve gelince ellerini sirkeli suyla yıka . Ayaklarını da sirkeli suda dinlendir bir süre. İçinden de enerjimi götüren bütün olumsuzluklardan ariniyorum diye niyet et. Dertleri paylaşmak çok güzel ama tekrar enerji yüklenmesine ihtiyacın var senin de. Allah tüm işlerine kolaylık versin kaptan kuşum. :KK60:
Bir de aklıma geldi orada bulunduğun süre içinde cebinde bir parça kaya tuzu olsun. İki haftada bir değiştir.
Tamam ablacım. Dün çok gerildim başında zaten. Ortalık çarşamba pazarı gibi, kimse aradığını bulamıyor. Fırsat bulunca tezgahları düzenleyim dedim, çıldırdım. Artık etiketli kıyafet olayı pek yok, tamam, ama gelenler mağdur ve bir çoğu mağrur insanlar (tabiki iyi niyetli olmayanlarla da karşılaşıyoruz). Biri çocuklarının zıbınlarını göndermiş b.k içinde ayıptır ya. Bunun üstüne bir de hikayeleri dinleyince kendimden geçtim. Yarın da nöbetim var, tuzumu hazırlıyorum hemen.

X