Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım. Zorunda olduğumuz zamanlarda kalorili yiyecekleri erken saatlerde yiyip akşam dengelemek en önemli şey zaten. Burda bulunan hiçkimsenin zayıfladıktan sonra tekrar 3 öğün sağlıksız besinlere gömüleceğini sanmıyorum. Önemli olan sürdürülebilir bir yol bulup ömür boyu o yolda ilerlemek. Bu arada adımlarını resimlerle beraber gün ve adım sayısını belirterek büyük puntolarla yaz emi kuzum. Cordelia kaptanımızı yormayalım

Günaydın kızlarr Dün gazı verdim sonra bildirim bile yapmadım. ‘Dediğimi yapın, yaptığımı yapmayın’ diyesim geldi Çok dillendirmek istemiyorum ama nöbetlerim zor geçiyor. Her gelenle derdini paylaşmak istiyorum, sonra ağlamaktan içim çıkıyor. Rabbim hiç kimseye bir daha böyle bir felaket yaşatmasın, çok zor. Akşam gelince canım hiçbirşey yapmak istemedi. Bütün işlerim bugüne kaldı. Bir sonraki mesajda eksiklerimi tamamlayıp güne başlıyorum.

amin canım zor bir süreç. insanız biz de üzülüyoruz. dün işin vardı takılma. ben de dün gündüz giremedim.

afiyet olsun. öyle ortamlarda hemen çantandakini çıkarıp yiyemiyorsun. akşam toplamışsın zaten.

Eve gelince ellerini sirkeli suyla yıka . Ayaklarını da sirkeli suda dinlendir bir süre. İçinden de enerjimi götüren bütün olumsuzluklardan ariniyorum diye niyet et. Dertleri paylaşmak çok güzel ama tekrar enerji yüklenmesine ihtiyacın var senin de. Allah tüm işlerine kolaylık versin kaptan kuşum.
Bir de aklıma geldi orada bulunduğun süre içinde cebinde bir parça kaya tuzu olsun. İki haftada bir değiştir.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım,kaydettim , ramazanda deneyebilir miyim bilmiyorum ama sonrasında deneyeceğim

18 Mart
Sabah : Smoothie
Öğle: Bir elma
Sade Türk kahvesi
Akşam: Ispanak yemeği, yarım kase bulgur pilavı, bir bardak kefir
Zipzip- Hallederiz
Adım 10774 Cordelia
Eki Görüntüle 3220135

18 Mart 2023

Kahvaltı 11.00

Omlet
Peynir
Zeytin
2 dilim tam buğday ekmeği

Akşam 18.00

Mercimek çorbası

1 filitre kahve

3 litre su

Cordelia
18 Mart 2023
7911 adım

Zipzip- Hallederiz

Afiyet olsun kızlar ❤❤

Evet değiştiremiyorum izin vermiyor. belki yarın değiştirebilirim. Afiyet olsun canım. Saatini güle güle kullan

Mutlu, huzurlu güzel bir pazar diliyorum herkese
Günaydın
Günaydın Elhoşumm ❤
Afiyet olsun kaptanim ❤
günaydın kızlarrr herkese mutlu, huzurlu, afiyette ama iştahsız bir pazar günü diliyorum
Günaydın kaptanim
Günaydın kizlar, dün hiç gelemedim akşam arkadaşa gittik geç döndük, biraz kaçtı dün akşam ama bugün dengelemeye çalışacağım
Günaydın canim❤

Geçmiş olsun rakip kaptanım,şimdi nasılsın? Boğaz ağrın ilerlemeden çözüm bul e mi sonra ağırlaşıyor insanaldıklarını beğenmedim ama fıstıklı baklavalar kadayiflar duruken
Hayırlı olsun hangi model acaba.sağdaki
Honor band 5 canım, teşekkür ederim
Günaydın
Teşekkür ederim kaptanım büyük punto yazmayı unutmuşumokumuştum aslında mesajı, teşekkür ederim hatırlatma için Cordelia bir sürü ugrasiyor sağ olsun işini kolaylastirmayi çok isterim tabi ki
Kaya tuzu niye canım?
Evet değiştiremiyorum izin vermiyor. belki yarın değiştirebilirim. Afiyet olsun canım. Saatini güle güle kullan
Ben de cordelia çıkmayıp poldelya çıkınca tereddüt etmiştim teşekkür ederim kaptanim

Büyük puntoya gerek yok aslinda ben biraz net görünsün diye Büyük yazdim
adım sayısı ve tarih yazilmasi yeterli
İyi pazarlar Hanımlar
Bugün çok isim var malum Ramazan ayı için temizlik yapmam lazım bol hareketli bir gün beni bekliyor
Iyi pazarlar canim kolay gelsin ❤
Herkese güzel pazarlar
Mutlu pazarlar kaptanim ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…