Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kaptanim
Ooo afiyet olsun bu hangi shake

Sağ ol canim zipzipim

Günaydin
Günaydin Kizlar güzel bir haftasonu olsun. Benim bugun günüm var hatta sira bende ev sahibi olarak hizmet ederken cok yiyemem insallah ama abartmiycam cnkü cumaya güzel bi elsi gelmek niyetim
Günaydin..cok dikkatli olmalisin
Günaydın huzurlu haftasonları
Günaydinnn
günaydın kızlar mutlu, huzurlu, keyifli ve afiyette ama iştahsız bir haftasonu diliyorum
Günaydin. Seviyor mu kız?

Harika bir hafta olacak kaptanım bizim tel ihtiyacımız olan şey motivasyon ve devamlılık birbirimizi gaza getirip harika kilollar vereceğiz
aynen öyle canım. en önemli şey motivasyon ve devamlılık hep birlikte bunu başaracağız
Yok canım. Benim şeker tahlillerimin tamamı max referans değerinin 1 tık altında kalıyor. Böylelikle hastayım diyemiyorum ama herkes onlardan şüpheleniyor
anladım canım. aman olma zaten dikkat et. şişmanların ortak derdi
Günaydın kızlar Bugün yine görevli olarak çalışacağım yardım dağıtımında. Şu an kahvemi içiyorum. Çok vaktim olmadığı için 15 dklık bir video ile başlayacağım güne.
kolay gelsin canım. ben de şimdi kahve içiyorum

Elhan ım çok hızlı geliyon gibi pembiş polar ceketini sevsinler

Günaydın kızlar Bugün yine görevli olarak çalışacağım yardım dağıtımında. Şu an kahvemi içiyorum. Çok vaktim olmadığı için 15 dklık bir video ile başlayacağım güne.

17.03.2023 menüm

Sabah
Yulaflı kuru meyveli süt

Öğle
Köfte
Salata
Ayran

Akşam
Kabak yemeği
Bir tabak makarna

Su 3 litre spor yarım saat yürüyüş

Zipzip- Cordelia Hallederiz
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun kaptanım bilgi işin teşekkürler
Sporumu yaptım, ter içinde kaldım Tostumu, bir galon filtre kahvemi ve ne olur ne olmaz diye 1 avuç cevizimi aldım, hazırlanıp hemen çıkmam lazım. Fırsat buldukça gelmeye çalışacağım
Kolay gelsin kaptanım
Geç yemiştim elmayla kapattım günü

Günaydın canim❤
Günaydin Kizlar güzel bir haftasonu olsun. Benim bugun günüm var hatta sira bende ev sahibi olarak hizmet ederken cok yiyemem insallah ama abartmiycam cnkü cumaya güzel bi elsi gelmek niyetim
Günaydın canim❤
Günaydın huzurlu haftasonları
Günaydın canim ❤
günaydın kızlar mutlu, huzurlu, keyifli ve afiyette ama iştahsız bir haftasonu diliyorum Eki Görüntüle 3219843
Günaydın kaptanim
Günaydın kızlar sabah kızımı kursa götürdüm geldim yağışlı havada biraz sabah yürüyüşü yaptım sonra kahvaltı yaptım şimdi rahatça çayımı içebilirim
Günaydın canim afiyet olsun❤

Eklentiler

• Screenshot_20230318-121649_Samsung Health.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 18
Canim zipzipim tesekkur ederiz, motive kaynagimiz ben bugun daha sifir ama disari cikinca 4 binlik olup gelirim nitelikli adim 30 dk bolgeselim cepte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…