Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Genç iki insanın nöbet tutması sıkıntı adamın gözü dönmüş insan anlamaz mi ? İnşallah gitmezsin.
Okudum konuyu şok oldum ya ya biz de erkeklerle nöbet tuttuk ama insan konuşacağı konuyu bile özenle secer, ayağımızı bile uzatmayiz odadayken...resmen kendini bilmezlik bu ya
Eline emeğine sağlık canım
Oooo harika bir hafta bizi bekliyor

İyi akşamlar Hanımlar
17.03 Cuma
Sabah:1haslanmis yumurta
1bardak ayran
1parca peynir
5zeytin
1dilim ekmek

Öğlen
1elma,2ceviz

Akşam:1 kase çorba, 1kase salata
20dk eliptik bisiklet
@Sara_88, Cordelia , Zipzip-

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-17-21-39-45-496_com.xiaomi.wearable.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2023-03-17-21-41-16-200_com.xiaomi.wearable.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 18
Afiyet olsun canim❤
Yeniyim de bilmiyorum nasıl secilecek
Normalde etiketle soruyorum ama bu hafta sormadim
Gun icinde liste olusturdum ama gormedin sanırım
Katilmak istersen ekleriz

sara_28 Cordelia Ladygreenlimo Kinoalihatun Elhan S Suskunkardelen Pnrrr-12 arkadaşlarımmm, tontişlerimmmm… bir nedenle, bahaneyle bu kilolara geldik. Halimizden memnun olmadık, belki rahatsızlandık, belki kıyafetlere sığamadık, burada ortak bir hedef için buluştuk. Şahsen ben 1 senedir olduğum yerde oyalanıp duruyorum, Her düzenim bozulduğunda yedim, içtim. Çok mu mutluyum halimden? Hiç değilim… 1 dk öncemize bile bütün servetimizi versek dönemeyecekken, sağlıkla, mutlulukla geçireceğimiz zamanları ötelemek kendimize yaptığımız en büyük haksızlık değil midir? Etrafınızda sizi iyi niyetle de olsa sabote etmek isteyen, amann şimdi ye sonra yemezsin diyen aile bireyleri ve arkadaşlar, ve beyninizi ele geçirmeye çalışan şeker bağımlılığınız olacaktır. Bu haftaki mottomuz ;

Ramazana da yaza da az kaldı. Burada hepimiz bu yolda birbirimizi motive etmek için varız, sonuna kadar söndürelim birbirimizi vira bismillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…