Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım çölyak da çapraz bulaşma çok önemli. Evde neredeyse herseyi ayırmak gerekir. Çelikler de sıkıntı yok.. bir de glutensiz hazır ürünlerin şeker oranı Cook yüksek dikkatli tuketmekte yarar var. Benim yeğenim de çölyak var.. kızımda da kan da ve endoskopide görüldü genetik bakıldı pozitif ama biyopsi negatif çıktığı için diyet önermedi doktor.. kısa bir süre diyet yaptık mutfağı baştan yeniledik çok zordu.. pahalı bir yaşam tarzı maalesef

Glutensiz Un aldım canım.kinoada da gluten yok.bakalim var aklımda birşeyler.
hangisini aldın? migrosta falan hazr glutensşz un diye satılanlar mısır, pirinç ve patates unu karışımları aklında olsun canım. onların glisemik indeksi çok yüksek.

daha önce yazdım diye hatırlıyorum. karabuğday, kinoa, sorgum, akdarı, kumdarı, amarant, hindistancevizi, yulaf vs unlarının glisemik indeksi daha düşük ve glutensizler.

Aynen canım çok zor.Ama bir şekilde alışmak zorundayım.Kızında olmamasına sevindim.ekmek çok tüketmeyi düşünmüyorum.karabugday patlağı hoşuma gitti.ekmek yerine tüketebilirim.

Halk ekmekten aldım.karabugday ununun kokusuna alışamadım.glisemik indeksleri gerçekten çok yüksek.1dilimi 250 kaloriye geliyor.Annem merak edip kullanmıştı bir dönem.sekeri yükselmişti.Gerci çok tüketmiş.iki dilimi geçmemek lazım.kinoa candır.digerlerini araştıracağım teşekkür ederim canım

canım inşallah ennnn kısa zamanda 64 e düşerim amma velakin şu an 74.7 tim maalesef
bi de ben en light grup hangisiyse onla devam edeyim sporsuz falan. yeşildi sanırım hala ısınma aşamasındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…