Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar gelelim menü vermeye
Sabah 9 00
4 kaşık yulaf 10 adet fındık 1 haşlanmış yumurta
Saat 13 00
1 kepçe tavuk suyu çorbası
1 fırında but
1 bardak ayran
Akşam
1 dilim ekmek 1 dilim peynir
Şimdi bir kahve içtim 3 kare bitter ile
2 lt su
sara_28 sara_28 Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20230314_202953_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230314_202953_Samsung Health.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 25
Allah kolaylık versin canım 💙 senin bir isteğin var mı :KK60:
Canının sağlığı ablacım. Bugün çok farklı bir deneyim yaşadım gerçekten. Senin cevabınla bütün arkadaşlara duyurmuş olayım;
Orda bulunduğum esnada kadınlar, kocaman amcalar utana sıkıla ped sordular, yoktu. Öğle arasını zor getirdim, koşa koşa 30 tane ben, bir 20 tane de kulağına fısıldadığım arkadaşlarım aldık, 1 saatte bitti. 4-5-6 numara bebek bezleri yok diye kaç kişiyi gönderdik. Özellikle böyle hijyenik ve tek kullanımlık malzemeler sürekli tüketiliyor. Neredeyse her ilde yurtlarda, misafirhanelerde barınmaya çalışan depremzedeler var. Eğer imkanınız varsa, bulunduğunuz şehirde yardım dağıtan resmi kurumlara 1-2 demeden yardımda bulunursanız çok makbule geçer ❤️

Karabuğday ekmeği yapmayı denedim kızlar. Çok kabarmasada fena olmadı.Aldigim ekmekler çok kalorili. Benim yaptığım kalori bakımından daha uygun.sogusun dilimleyip derin dondurucuya atacağım.krep yapacağım yarın da.lavas yapıp derin dondurucuya atayım diyorum. önümüz ramazan.
içine karnıyarık otu tozu yani psyllium eklersen daha güzel bir hamuru oluyor. dağılmıyor. lif oranı çok yükseliyor.
biliyorsundur zaten ama yazayım: karabuğdayın yanında kinoa, amaranth, sorgum, akdarı, kumdarı, mısır, pirinç, bakliyat ve yulaf, hindistancevizi unları da kullanabilirsin. hepsi glutensiz.

Canının sağlığı ablacım. Bugün çok farklı bir deneyim yaşadım gerçekten. Senin cevabınla bütün arkadaşlara duyurmuş olayım;
Orda bulunduğum esnada kadınlar, kocaman amcalar utana sıkıla ped sordular, yoktu. Öğle arasını zor getirdim, koşa koşa 30 tane ben, bir 20 tane de kulağına fısıldadığım arkadaşlarım aldık, 1 saatte bitti. 4-5-6 numara bebek bezleri yok diye kaç kişiyi gönderdik. Özellikle böyle hijyenik ve tek kullanımlık malzemeler sürekli tüketiliyor. Neredeyse her ilde yurtlarda, misafirhanelerde barınmaya çalışan depremzedeler var. Eğer imkanınız varsa, bulunduğunuz şehirde yardım dağıtan resmi kurumlara 1-2 demeden yardımda bulunursanız çok makbule geçer ❤️
en çok ped, çocuk bezi ve iç çamaşırı ihtiyacı oluyor sanırım.

Az yemezsem kilo veremiyorum Saracim. Çok denedim. Dün arkadaslarla buluştuk aklıma gastrit gelmedi :olamaz:
Anladım canım yinede dikkat et
13 Mart Pazartesi

17.00
1 kurabiye
1 küçük çikolata

20.30
3 yk pilav
4 Yk börülce
2 yk brokoli salatası
1 portakal
1 küçük kase patlamış mısır

Su: 2,5 lt
Adim: 9554

Eki Görüntüle 3217531

Afiyet olsun canım
14 Mart Salı
9.30 1 simit 1 dilim peynir 6 zeytin Yeşillik 3 sarma 1 kahve
11.30 1 elma
13.00 peynir zeytin Yeşillik sütlü kahve yarım ayva
16.00 2 kepçe kuru fasulye 1 bardak ayran bol yeşillik
20.00 yarım kepçe kuru fasulye 1 bardak ayran bol yeşillik
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sara_28 sara_28
11645 adım içinde 1 saat zumba var
Afiyet olsun canım
İyi akşamlar kızlar gelelim menü vermeye
Sabah 9 00
4 kaşık yulaf 10 adet fındık 1 haşlanmış yumurta
Saat 13 00
1 kepçe tavuk suyu çorbası
1 fırında but
1 bardak ayran
Akşam
1 dilim ekmek 1 dilim peynir
Şimdi bir kahve içtim 3 kare bitter ile
2 lt su
Afiyet olsun canım
İyi akşamlar herkese kendimi iyi hissetmiyorum midem bulanıyor usuttum herhalde bugünkü menüm
Gün boyu canm bisey istemedi yiyemedim
Sadece akşam alti gibi
Bir büyük bardak ayran
Salata
Bir tabak yumurtalı pazı kavurması
Bir litre su
9240 adım
Zipzip- Zipzip- sara_28 sara_28 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım

Bizim Konyaaltı Belediyesi bu konuda çok uğraş veriyor elimizden geldikçe destek olmaya devam canım.

Bugün şekerim düştü sanırım öğlenden çok kötü oldum gözlerim karardı elim ayağım titredi sonra biseyler yedim ama kafam bir müddet yerine gelmedi şimdi daha iyiyim dinleniyorum birazdan menümü yazarım ama bugünkü menü biraz saçma oldu
Geçmiş olsun canım. Vücudumuzu dinlememiz lazım. Kilo vermek harika bir duygu ama kararında olması lazım. Bu hafta sonu sirf kaptan olarak seni geçmek için uğraştım 1.2 verdim ama bana göre sağlıklı değildi bu. Yine sana yetişemedim. :olamaz: Bir önceki hafta 2 kilo verdin ertesi iki gün içinde 2' ye yakın verdin. Bugün kendini kötü hissetmen sanki ondan gibi. Diyetisyenin var diye biliyorum en doğrusunu siz bilirsiniz ama iki haftada dört kiloya yakın bir kayıp bana normal gelmiyor. Allah şifa versin.

14 Mart 2023

10.30
Filitre kahve

15.00
2 haşlama yumurta
8 zeytin
Kaşar peyniri
2 3 dilim tam buğday ekmeği

Ara
1 bitki çayı

18.30
4 ceviz
1 filitre kahve

3 litre su

Bugün tempolu yürüyüş yaptım 7892 adım
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Bu hafta eşim vardiya değiştirdi geç kalkıyor onunla birlikte kahvaltı yapıyorum geç oluyor biraz öğünüm bu hafta böyle gider sanırım

Tekrardan iyi akşamlar herkese. İşi gücü bitirdim, bebemi uyuttum geldim. Balamın burnu tıkandı, ateşimiz 37 küsürlerde geziyor, belli ki nezle olduk🥺 inşallah yine bronşite döndürmez, çok kafama taktım. Yediklerimi paylaşayım;

14 mart menüler

Öğlen 12.15
1 kaşarlı tost

Akşam 18.00
5 küçük kanat, 2 köfte
Bir parça ekmek,
2 kornişon turşu.

Su:1,5 lt oldu bugün. Elhan Elhan Zipzip- Zipzip-

X