Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Inşallah olursun bir an önce canım

Sağol canım ❤

Ayy maşallah kuzum, çok özledim ben de kafayı koyduğum gibi uyuyup sabaha kadar uyumayı 😂
Darisi sana insallah canim ❤️😍
Hangi takimda olursak olalım önemli olan kaybettiğimiz kilolar canım Cumaya güzel bir eksi göreceğine eminim 😘🌷
Tabiki öyle canim insallah hepimiz güzel kilolar verelim 😍
Kızımda ve oğlumda kırkım biter bitmez olmuştum hemen😔 Dr um bir yıl gormeyebilirsin endişelenme demişti zaten ama diğer Dr kar dâ söylemişti.yastan dolayı bu kez değişecek anladığım

Spor olarak ne yapıyorsun canim

Geçmiş olsun 😔

Tam aksine çok mutluyum🤭bı tabak un helvasını gömüp tencereye koşan bı insandım ben.tabakta daha olmasına rağmen az yedim ve bıraktım👏👏👏tahin de vardı içinde süt yaptı🤭arkasından hareket ettim zaten yakmıştır kaptanım, 🥰🥰
Genelde leslie yapiyorm cnm ama artik hafif geliyor sanki baska seyler bakmaliyim sanki

Karabuğday ekmeği yapmayı denedim kızlar. Çok kabarmasada fena olmadı.Aldigim ekmekler çok kalorili. Benim yaptığım kalori bakımından daha uygun.sogusun dilimleyip derin dondurucuya atacağım.krep yapacağım yarın da.lavas yapıp derin dondurucuya atayım diyorum. önümüz ramazan.
Eline sağlık canim❤
Menüm 13.03.2023

11:00 filtre kahve az sütle, 2 incir, 3 ceviz

13:30 tost sucuklu peynirli domatesli, Ayran

16:30 3 hurma, 1yk keten tohumu, 1yk yulaf, 7 badem, 1 bardak sütle (metebolizma hizlandirici shake)

18:45 2 adet tavuksis, bol Salata, 5yk yogurt

10.000 bin civari adim
2.5lt su
2 mil leslie

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun canim adim resmi var mi🥰
Grup çok sessiz sanki, hep mi böyle oluyor kızlaar? Napıyorsunuz ?
Yürüyüşe gidip geldim
Grup eskisi kadar sesli degil ben bile zor geliyorum artik🙈🙈

Karabuğday ekmeği yapmayı denedim kızlar. Çok kabarmasada fena olmadı.Aldigim ekmekler çok kalorili. Benim yaptığım kalori bakımından daha uygun.sogusun dilimleyip derin dondurucuya atacağım.krep yapacağım yarın da.lavas yapıp derin dondurucuya atayım diyorum. önümüz ramazan.
Afiyetle yemek nasip olsun canım,ekmeklerin kalorisine katılıyorum,ne yazık ki😔

Menüm 13.03.2023

11:00 filtre kahve az sütle, 2 incir, 3 ceviz

13:30 tost sucuklu peynirli domatesli, Ayran

16:30 3 hurma, 1yk keten tohumu, 1yk yulaf, 7 badem, 1 bardak sütle (metebolizma hizlandirici shake)

18:45 2 adet tavuksis, bol Salata, 5yk yogurt

10.000 bin civari adim
2.5lt su
2 mil leslie

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Harika bir menü Pinar. Metabolizma shakeni yarın kahvaltı olarak deneyeceğim. 👍 Afiyet olsun canım.💙

çok şükür kuzum, benim de 2 gündür karnımda ağrı var uzun zamandır olmazdı :)

olsun kuzum sıkma canını, değişebilir tabii ki, doğumlar ve yaş hormonları çok değiştiriyor
en kısa zamanda olursun inşallah
Sana da geçmiş olsun canım, benim hep ağrılı olur ya o yüzden şaşırmıyorum, bazı aylar çok şiddetli ağrı oluyor

14 Mart Salı
9.30 1 simit 1 dilim peynir 6 zeytin Yeşillik 3 sarma 1 kahve
11.30 1 elma
13.00 peynir zeytin Yeşillik sütlü kahve yarım ayva
16.00 2 kepçe kuru fasulye 1 bardak ayran bol yeşillik
20.00 yarım kepçe kuru fasulye 1 bardak ayran bol yeşillik
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sara_28 sara_28
11645 adım içinde 1 saat zumba var

Eklentiler

• 20230314_200321.jpg
    20230314_200321.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 30