Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar 😍
images.jpeg

Teşekkür ederim 💙💙💙
13 Mart Pazartesi

17.00
1 kurabiye
1 küçük çikolata

20.30
3 yk pilav
4 Yk börülce
2 yk brokoli salatası
1 portakal
1 küçük kase patlamış mısır

Su: 2,5 lt
Adim: 9554

Eki Görüntüle 3217531

@sara_28 Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım, o vakte kadar nasıl bekledin🙈 yumurta yiyebiliyor musun?Protein de eklesen ogunlerine
çok şükür kuzum, benim de 2 gündür karnımda ağrı var uzun zamandır olmazdı :)

olsun kuzum sıkma canını, değişebilir tabii ki, doğumlar ve yaş hormonları çok değiştiriyor
en kısa zamanda olursun inşallah
Yapacak bir şey yokk canım sağlık olsun🤗

Sütün bol olsun canım. :KK60: Hareket vardi diyorsun o zaman beni dikkate alma bir gülücükle geçiver. Ben kaptanlığımi yapayım yine de :süslü:
Estağfurullah canım kaptanım olur mu öyle şey🥰🥰🥰🥰tabi ki dikkate alacağım🥰🤗🥰🤗🥰

Afiyet olsun canım, o vakte kadar nasıl bekledin🙈 yumurta yiyebiliyor musun?Protein de eklesen ogunlerine
canım kendimi Ramazana hazırlıyorum :) bir de aralıklı beslenmeye çok alıştım o yüzden açlık saatlerini epey uzatabiliyorum

yumurta çok da severim aslında ama kahvaltı yapmadığım için öğlen ya da akşam öğünüme de eklemiyorum aslında iyi olur tüketsem çok faydalı

Yapacak bir şey yokk canım sağlık olsun🤗
aynen kuzumm :KK60:

Afiyet olsun canim ❤

Afiyet olsun canim ❤

Afiyet olsun canim❤

Yogun bir gecirmissin canim 🥰

Afiyet olsun canim❤

Afiyet olsun canim adımların fotografi var mi🥰

Afiyet olsun canim🥰

Afiyet olsun canim ❤

Afiyet olsun canim gecmis olsun dikkat et❤

Afiyet olsun canim ❤
Spor yaptiginda poldelya yi etiketleyebilirsin

Cumaya eksiye düşersin canim ❤
Tamamdır teşekkürler ♥️

canım kendimi Ramazana hazırlıyorum :) bir de aralıklı beslenmeye çok alıştım o yüzden açlık saatlerini epey uzatabiliyorum

yumurta çok da severim aslında ama kahvaltı yapmadığım için öğlen ya da akşam öğünüme de eklemiyorum aslında iyi olur tüketsem çok faydalı

aynen kuzumm :KK60:
Anladım canım ☺️ ekle kuzum protein kas kaybını önler hem🤗
Kızlar selamlar. Depremzedelere yardım dağıtımı konusunda görevliyim, fırsat bulupta yazamıyorum. Dünün adımları eksik kaldı, akşam topluca gönderirim olur mu?
Kolay gelsin canım 🥰

Karabuğday ekmeği yapmayı denedim kızlar. Çok kabarmasada fena olmadı.Aldigim ekmekler çok kalorili. Benim yaptığım kalori bakımından daha uygun.sogusun dilimleyip derin dondurucuya atacağım.krep yapacağım yarın da.lavas yapıp derin dondurucuya atayım diyorum. önümüz ramazan.

Günün özeti
7 de kalktım hemen kahvaltı hazırladım çocukları uyandırdım onlar kahvaltı yaparken yatakları toplayıp okul cantalarini hazırladım
Okul ev arasi gidiş geliş 2.2 km onları okula bıraktım 40 dk yürüyüş yaptım dönüşte eve geldiğimde saat 10 geliyordu neyse hemen bir kahve yaptım evi topladım bulaşıkları yıkadım iki oda supurdum sildim baktım kızın çıkış saati gelmiş kostüm okula aha 2.2 km daha neyse markete gitmem lazım buralarda adım sayari açmadım bile eve geldim eşim evdeydi bugün dedi ne pisireceksin dedim ıspanak yok dedi tavuk yapalım baktım dolapta tavuk yok tekrar çıktım evden gittim markete baktım istediğim tavuktan yok kostum başka markete neyse buldum aldım geldim eve pişirdim aaa ne göreyim ekmek almayı unutmuşum tekrar ciktip kostum bakkala ekmek aldım tam oturacağım sofraya artık kahvaltı niyetine oğlumun çıkış saati gelmiş kostum okula yemek yalan oldu okuldan aldım doğru kursa bıraktım tekrar geldim eve yemek kalmamış bir daha kendime yemek yaptım pisti o arada eşimin bıraktığı bulaşıkları falan hallettim bir yemek yedim bir kahve içtim oğlumun kursu bitmiş 2 tür git gel 4.5 km de o yaptı dedim abarttım maset 3 5 tur yuruyeyim toplam 14 km yol yaptım bugün adım falan saymadım artık km sayıyorum aha şimdi de buzlukta poğaça kek kalmamış onu yapıyorum apartman merdivenleri oğlum çamur yapmış bide onu süpürüp silecegim:ruh::ruh:
Vay be masallah amma cok yürümüssün cnm bu ama insani bi zaman sonra yorar hergünün böyle mi geciyor
Pnrrr-12 Pnrrr-12 mavi takıma hoş geldin. :KK68:
Bizimle istediğin motivasyona ulaşabilirsin yanındayız kuzum. :KK5:
Hosbuldum kaptanim 😍 insallah 💙

Menüm 13.03.2023

11:00 filtre kahve az sütle, 2 incir, 3 ceviz

13:30 tost sucuklu peynirli domatesli, Ayran

16:30 3 hurma, 1yk keten tohumu, 1yk yulaf, 7 badem, 1 bardak sütle (metebolizma hizlandirici shake)

18:45 2 adet tavuksis, bol Salata, 5yk yogurt

10.000 bin civari adim
2.5lt su
2 mil leslie

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Kızlar selamlar. Depremzedelere yardım dağıtımı konusunda görevliyim, fırsat bulupta yazamıyorum. Dünün adımları eksik kaldı, akşam topluca gönderirim olur mu?
Allah kolaylık versin inşallah.
Karabuğday ekmeği yapmayı denedim kızlar. Çok kabarmasada fena olmadı.Aldigim ekmekler çok kalorili. Benim yaptığım kalori bakımından daha uygun.sogusun dilimleyip derin dondurucuya atacağım.krep yapacağım yarın da.lavas yapıp derin dondurucuya atayım diyorum. önümüz ramazan.
Eline sağlık, dolapta hazır ne varsa illaki dar vakitte işe yarıyor. ne güzel düşünmüşsün. Yemekte nasip olsun inşallah.
Menüm 13.03.2023

11:00 filtre kahve az sütle, 2 incir, 3 ceviz

13:30 tost sucuklu peynirli domatesli, Ayran

16:30 3 hurma, 1yk keten tohumu, 1yk yulaf, 7 badem, 1 bardak sütle (metebolizma hizlandirici shake)

18:45 2 adet tavuksis, bol Salata, 5yk yogurt

10.000 bin civari adim
2.5lt su
2 mil leslie

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun

X