Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nasılsıniz kızlar. Hafta sonu dahil mutfaktan çıkamadım 😱😭
Çok yorgunum 😔
Geçen gün salonun camlarını silmek konusunda düşünüyordum. Sonra ‘ne gereksiz birşey, nden sürekli kullanmadığım bir oda yaptım ki’ diye düşünmeye başladım. Sonra diğer odaları düşündüm… ve acı gerçekle yüzleştim. Sürekli kullandığım 3 yer var; mutfak, tuvalet ve yatak odam 😢

14 Mart Salı
9.30 1 simit 1 dilim peynir 6 zeytin Yeşillik 3 sarma 1 kahve
11.30 1 elma
13.00 peynir zeytin Yeşillik sütlü kahve yarım ayva
16.00 2 kepçe kuru fasulye 1 bardak ayran bol yeşillik
20.00 yarım kepçe kuru fasulye 1 bardak ayran bol yeşillik
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sara_28 sara_28
11645 adım içinde 1 saat zumba var
Afiyet olsun canım.Basladin değil mi çalışmaya?
Bugün şekerim düştü sanırım öğlenden çok kötü oldum gözlerim karardı elim ayağım titredi sonra biseyler yedim ama kafam bir müddet yerine gelmedi şimdi daha iyiyim dinleniyorum birazdan menümü yazarım ama bugünkü menü biraz saçma oldu
Geçmiş olsun canım aman dikkat et😔
Tekrardan iyi akşamlar herkese. İşi gücü bitirdim, bebemi uyuttum geldim. Balamın burnu tıkandı, ateşimiz 37 küsürlerde geziyor, belli ki nezle olduk🥺 inşallah yine bronşite döndürmez, çok kafama taktım. Yediklerimi paylaşayım;

14 mart menüler

Öğlen 12.15
1 kaşarlı tost

Akşam 18.00
5 küçük kanat, 2 köfte
Bir parça ekmek,
2 kornişon turşu.

Su:1,5 lt oldu bugün. Elhan Elhan Zipzip- Zipzip-
Çok geçmiş olsun canım inşallah çevirmez🤲Bu aralar fena salgın var

Selam kızlar

Menü

Sabah
2 dilim denge tam buğday ekmeği
5 zeytin
1 kk kutusu beyaz peynir
100 Gr kadar cecil
1 yeşil biber

Öğle
1 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek
100 Gr tavuklu salata

Aksam
Yok yemedim çünkü yemek hazırlarken 2 3 çatal yedim tadına bakmak için. Bende akşam yemedim.

Adım evde gün içinde yapmışım düşünün ne kadar hareketli hayatım🙈🙈

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- sara_28 sara_28

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-14-23-07-43-928_com.google.android.apps.fitness.jpg
    Screenshot_2023-03-14-23-07-43-928_com.google.android.apps.fitness.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 32
Geçen gün salonun camlarını silmek konusunda düşünüyordum. Sonra ‘ne gereksiz birşey, nden sürekli kullanmadığım bir oda yaptım ki’ diye düşünmeye başladım. Sonra diğer odaları düşündüm… ve acı gerçekle yüzleştim. Sürekli kullandığım 3 yer var; mutfak, tuvalet ve yatak odam 😢
Eşyayı kendimize yük ediyoruz ne yazık ki😔 iki üç yıldır sürekli elden çıkarıyorum bir şeyleri.Kiyafettir mutfak esyasidir.Mesela günlük yemek takimimi falan hep verdim.12 kişilik misafir yemek takımını kullaniyorum iki üç yıldır. kıyafet noktasında da öyle.Tek sorun almayı durduramiyor oluşum😩
Kuzum biliyorsun, benim bebe alerjik bronşit olunca ufacık bir enfeksiyon doğrudan ciğerlerine iniyor. Neyse, geçen sene kreşe ilk başladığımızda çok daha kötüydük. Bugünümüze bin şükür.
Okula başlayınca hep öyle oluyorlar,alerjik bunyeler için daha zorlu bı süreç.Rabbim yardimcin olsun,tez zamanda şifa versin kuzuma🥰🤗

Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Kaptanım son ogunum 17.30daydi, bir de eklemeyi unutmuşum, bir kase de tarhana çorbası olacak listede

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-14-23-37-30-466_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2023-03-14-23-37-30-466_com.huawei.health.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2023-03-14-23-13-08-362_com.yazio.android.jpg
    Screenshot_2023-03-14-23-13-08-362_com.yazio.android.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 35
kızlar annemlerdeyim. ani bi şey için gelmem gerekti perşembe akşamı. biraz düzenim bozuldu. çok sık da giremiyorum. girip bakıp çıkıyorum kk ye. annem ne pişirirse onu yiyorum işte. biraz dağınık birkaç gündür düzenim bakalım

Tekrardan iyi akşamlar herkese. İşi gücü bitirdim, bebemi uyuttum geldim. Balamın burnu tıkandı, ateşimiz 37 küsürlerde geziyor, belli ki nezle olduk🥺 inşallah yine bronşite döndürmez, çok kafama taktım. Yediklerimi paylaşayım;

14 mart menüler

Öğlen 12.15
1 kaşarlı tost

Akşam 18.00
5 küçük kanat, 2 köfte
Bir parça ekmek,
2 kornişon turşu.

Su:1,5 lt oldu bugün. Elhan Elhan Zipzip- Zipzip-
Canım geçmiş olsun Allah şifa versin. Kardelenin çocuğu da hastaydı mikrop yine çoğaldı gibi. 🥺

X