Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sagol canimm
dun yatmadan ictim bugun bitiririm dukani sen bir hafta kesintisiz mi yaoiyorssun

kaybeden takımmm kara önlük giyemez ama profilini karartabilir yani o takımı goz hapsine alicaz yedikleri ictikleri goze batıcak profil kara olunca
Cordelia

3-5 sene mi napiyon kız
kolay gelsin kuzum okullar acilmadan hallettim bennn

sporlarima bakmiş daha arttiricam puanlarimı
Kmsl Hnd galiba 2.ciye banlanmak istiyosun
nerelerde ne yapiyor gri olmus profili
allahım sabırlar versinnn cok zor bir durum ..
imtihan dunyasında hersey var ... mallarimızla canlarımizla eşlerimizle herseyimizle sınanacağımızı soyluyor Rabbimm ... su an agir bir imtihan geciriyor allah yar ve yard. olsun

Kuzum ben birşey demedim, siz ne derseniz haklısınız bende + bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Şaşırmamak ve kırmakta haklısınız .
Afiyet olsun canim

Gunaydin canim

Gunaydin canim

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım

Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım

Allah sabr versin.
Sağolun canlar

Selam. Yüzüm yoktu gelmeye o yuzden uzaklaştim birkac gun
Niye öyle diyorsun en fazla kiloyu ben aldım 2.700 ile yüzsüz yüzsüz geldim . Sanki gidecek başka yerimiz varda. Burdan uzaklaşma , uzaklaşırsan kurtlar kapar. Ne edecez gülüm öyle de böyle de zayıflayacağız başka yolu yooooookkkkk.

Dün hiç girmedim. Kim ne kg verdi bakamadim. Bende aldim ama tartilmadim. Akşamlari falan girla yedim dün kizi ilk kez okulda tek biraktim. Onumuzdeki haftayida atlatirsak guzel devam eder. Hic ağlamadi maşallah. Ama simdi burnum akiyor diyor

Tabi dilek gelirseÇok özür dilerim takıma ugrayamadim akşamdan beri dün misafir geldi evrene nasıl bı enerji gonderdiysrm 3 gündür misafirim eksik değilBugünde pazar turşu aşkıyla uyandım turşuluk bamys aldım onlsrls uğraşıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…