Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuzum geri sayım yapmış. ❤️❤️❤️🤲

❤️❤️❤️ Canımsın. Çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️Sağol canım benim. Hep beraber inşaallah. ♥️♥️♥️

❤️❤️❤️Bal 10 um. Canım bebeğim sağol bitanem. ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️Teşekkürler bitanem seviyorum seni. ♥️♥️♥️

♥️♥️♥️ Çok teşekkür ederim fit pastelim. Cansın. ❤️❤️❤️

bı gelsem çok istiyorum beni motive edin. 😂
Rica ederim kaptanım ne demek mutlu yaşların olsun :KK200: :KK200: :KK60::KK60::KK74::KK74:
Seviliyorsun kaptanım her zaman bizimlesin zaten :KK74::KK74:
Öyle valla. Bugün akşam döneceğiz ama oradan da annemlere sonra deniz tatili derken baya uzun süreç var önümde.eylülün ilk haftası gibi düzene ancak girerim:KK43: 😅

Ben geldim ama erken olur baya şimdi :)
Yazın böyle oluyor zaten düzende bozuluyor hep.

Günaydın şiracım yoşculuk ne zaman tayin yerine toparlandınmı biraz daha :KK200::KK200:
Evin yarıdan fazlasını topladık abla. Eşim haftasonu Hatay a gidecek, evin ufak tefek tadilat işleri var, onları yapacak. Kaba temizliğini de yapıp gelecek. Dün başladı benim tercihler. Haftaya salı akşam da sonuçlar açıklanacak. Biz de haftaya hafta sonu taşınırız inşallah

Evin yarıdan fazlasını topladık abla. Eşim haftasonu Hatay a gidecek, evin ufak tefek tadilat işleri var, onları yapacak. Kaba temizliğini de yapıp gelecek. Dün başladı benim tercihler. Haftaya salı akşam da sonuçlar açıklanacak. Biz de haftaya hafta sonu taşınırız inşallah
Tadilat olmadan olmuyor zaten,inşllah güzel bir okul olur senin içinde.
Dolabı ne ettiniz attın mı ne yaptın aklıa o geldi şimdi.

Hayırlı uğurlu olsun Şiram

Sabah
Ikı tb ekmeği tost
Peynır domates zeytinli
Çay

Öğlen
Türk kahvesi
Yarım bardak lımonata

Aksam
Mantarlı tavuk
Salata
Ayran