Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline saglik canim çarşambayı eklememismiyim ben oda 8000 olmuştu sonucu etkilemez gerci
Eki Görüntüle 3111837
Geçen cuma 74,3
Pazartesi 74,8
Bugün 74,2
-100
Zipzip- canım hakkımı et
Sinavlarinda başarılar diliyorum
Bol bol tatil yapın mis gibi iyi tatiller canım
Artilardqn kurtulduk en azından canım
Ooo maşallah diyorum sana çok güzel vermişsin canım
Geçen hafta :63,9
Bu hafta :63,2
Fark: 0,7
Yüzde :1,095

Zipzip- Hedef_69

Dün internetim bitti kaptişlerim bugünde yok. Şimdi eşimden çekiyorum. Devam edersek masterfitteyim
Tebrikler canım
Guzel eksi tebrik ederim canim
Devam edilecek mi bilmiyorum
devam etsek ne iyiydi
Geçen cuma günü : 91.7 kğ
Bugün : 89.3 kğ
Fark : - 2.4 kğ

Zipzip- Hedef_69

Eki Görüntüle 3111856
Bravo canım çok güzel eksi olmuş tebrikler
Geçen hafta:77,25
Bu hafta:76,20
Fark:1,05
Yüzde:1,36Eki Görüntüle 3111889
Zipzip- kaptanım yeşil takımda olayım bu hafta
Geçmiş olsun canım biran evel çok iyi olursun inşallah çocuklar iyileşti mi bari Rabbım şifa versin son iki haftadır bizde covidle boğuştuğuna şükür bana geçmemişti

Guzel eksi tebrik ederim kaptanim
Bu hafta takimlar olmayacak sanirim
Devam.etmek isterseniz sizler olusturacaksiniz takimlari artik
Tadı kalmadı yazın izinler tatil sinavlar vs koptuk gercekten sayfa kapanmayacaksa ki geleceksin bence 1 aya inşallah ben yine varmış gibi yazacağım inşallah kendi kendime Devam edermisim

Hoş buldum canım

Eline saglik canim çarşambayı eklememismiyim ben oda 8000 olmuştu sonucu etkilemez gerci
Mesajlarina baktim goremedim canim bende daha fazla beklememek icin hesapladim cunku sabahtan baska hesaplayacwk zamanim yoktu sonucudw degistirmiyor
Tadı kalmadı yazın izinler tatil sinavlar vs koptuk gercekten sayfa kapanmayacaksa ki geleceksin bence 1 aya inşallah ben yine varmış gibi yazacağım inşallah kendi kendime Devam edermisim
Sayfa acik kalacak canim kapatmam devam edebilir herkes benim cok bir etkim yok az cok herkes ne yapmasi gerektigini biliyor

Tamam bir ay sana izin, daha fazlası yasak kaptanlık yapmasan bile her gün uğramak mecburi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…