Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende iyiyim aynen tatil sonrası baya zor oldu daha yeni yeni moda gırıyorum sende hemen gel
Demeyin oype yaa. Yarin 4 gunlugune kucuk bir tatile gudiyoryz azcik korkuyorum acikcasi.
Evde iyiydi yaa, komsularla iyiydik. Insallah saliya kadar dikkat edecegim elimden geldigince.
Ama internetim olur kaptancim Zipzip- sadece pazartesi kontrol kilosuna baskul bulabilirsem kaldigimiz yerde bildiririm, degilse sali bildirsem olur mu?

Canim zaraya bi goz at veya mangoya harika bir indirim var, %60-70 .

Yarından sonra burayla ilgilenemeyecegim canim
Devam etmek isteyen olursa burayi devam ettirebilir
Köy-tatil-sinav derken yogun 1 ay beni bekliyor
Telefonu birakip biraz rahat etmek istiyorum

Yarından sonra burayla ilgilenemeyecegim canim
Devam etmek isteyen olursa burayi devam ettirebilir
Köy-tatil-sinav derken yogun 1 ay beni bekliyor
Telefonu birakip biraz rahat etmek istiyorum
Anladim kaptancim, kolay degil tabiki sen de haklisin.
Iyu tatilller, iyu dinlenmeler o zan simdiden. Ve insallah sinavin da coook guzel gecer

Benım biraz uzundu hem otel hem gezmelı yaptım bol bol yemeli içmeli4 gun ıdarelı yersen bol bol yüzersen kilo almazsın.

Benım biraz uzundu hem otel hem gezmelı yaptım bol bol yemeli içmeli4 gun ıdarelı yersen bol bol yüzersen kilo almazsın.
Insallah canim, planim hergun yuzmek ve 10 000 adim ins yapacagim bu sefer.

Hic sorma nisanda bir ayligina annemlerle gezdik biraz, hala tatil oncesi kiloma donmeye calisiyorum saka gibi ya 3 ay olacak

Haklisin bu sefer 4 gun, tutayim su bogazi, sporlara da devam ve belki hayatimda ilk defa tatilden eksiyle donenilirim kim bilir

Anladim kaptancim, kolay degil tabiki sen de haklisin.
Iyu tatilller, iyu dinlenmeler o zan simdiden. Ve insallah sinavin da coook guzel gecer
Teşekkür ederim canim
güle güle git canım köy havası iyidir bol oksijenli temiz hava her zaman güzeldir
Teşekkür ederim canim
aaaaaa burasıda kapanacak desene canım tekrar dönecekmisin yoksa ne zaman döneceğin belli değilmi
Döneceğim tarih belli degil canim eylulde evde olurum ama ders calisirim
Siz aktif gunluklerde ya da kendi icinizde bir kaptan belirleyerek devam edebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…