Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başlıyorum ovakit hadi bismillah
pastelfit bacım rakibim olmuyorsun bari takımda oldu
Hayırlı olsun kaptanım
Herkese bol eksiler

kaptanım sabah maydonozlu su ve yogut karısımla güne başlamıstimmm bu haberle birde yururyus yaptim mı mukemmeell bir gün olur

kupaaa bizimmm

güle güle kullan canım. bizde ara ara almayı düşünüp hep vazgeçiyoruz hangi marka ve model aldın?

Ooo secmeler yapilmis hayirli olsun takimlar

Bugun temizliğe devam ettim. Parca parca yapabiliyorum dahada cok isim var. Artik bir an evvel haftaya pazar olsa da nikahla birlikte işlerimde bitmiş olsa topuklarim aciyor şimdiden

güle güle kullan canım. bizde ara ara almayı düşünüp hep vazgeçiyoruz hangi marka ve model aldın?
Canım bende hep vazgeçiyordum, ona güvenip ev temiz diyemem diyordum ama hiç fena değil. Benim evde mutfak, koridorlar seramik zemin, odalar ahşap zemin. Ahşap zeminde harika, 2 cm ye kadar halılara da tırmanıyor, girebildiği her yere giriyor. Amaaa, saçaklı halılara kilimlere fena takılıyor ve seramik yüzeyde pek iyi değil (yanındaki fırça toz atlamamak için süpürme yapıyor, seramikte aşırı kaydığı için yerdeki şeyler süpürdüğü alana gidiyor, kalıyor 3-5.) ben xiaomi vacuum mop pro aldım canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…