Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar. Umarım kpssler iyi geçmiştir. Masterfite yarın başlayalım falan demişsiniz ama benim ekstra yapmam gereken bir şey var mı onun için. Siz böyle konuşunca anlayamadım 😂🥰

31 Temmuz pazar menüm de şöyle

13.30 2 dilim ekmek sahanda 2 yumurta 1 dilim esine peynir 7-8 tane yeşil zeytin

17.30 çayın yanında birkaç kuru pasta. (misafirliğe gitmiştim. İkram edilen şeye canım ben diyetteyim demeyi itici buluyorum. Çok pislik bir şey gelmedikçe yerim ve o gün yaşanmamış gibi diyete devam ederim 😂)

20.30 eşimle mini bir kutlama kavun peynir ve en güzel eşlikçisi azcık rakı.

Adım:7900
Spor:yoga

Bugün yer yer bozdum ama dikkatli şekilde. Kendimi kısıtlamadım ki aklım kalmasın sonra çok gözüm dönüyor. Pazartesi kaldığım yerden devam ❤️

Aynen canım. Benim hayatımda geldi mi herşey üst üste gelir zaten ama bu aralar fena yokluyor. Aklım kaçtı kaçacak 😠

Çok geçmiş olsun canım. Böyle zamanlarda inanır mısın bilmem ama nazara dikkat. Evdeki kötü enerjiyi dağıtmak lazım. Sirkeli sularla bir temizlik ada çayı yakmak ve aslında belki de yaparken buna inanıyor olmak insana kendini iyi hissettiriyor.
Ben de bu ara üst üste çok şey yaşadım. Sağlık, iş, maddiyat vs. Bugün tam tersi bir gelişme oldu. Umarım kötü enerjiyi terse çevirmişizdir.

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia _ASTRAL_ _ASTRAL_ Elhan Elhan

30 Temmuz Pazar

Kahvaltı 13.30
2 zeytin tuzsuz
1 d peynir
1 d ekmek
1 tk bal
Salatalık
2 ekler

Akşam 18.30
1 parça ızgara et
2 kaşık köz kırmızı biber