Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkür ederim canım 💛

Cnm o tok tutan diyet fazla mı oldu? Sağlığını mı etkiledi :/
esim cok gluten yedin sana yaramiyor ondan oldu diyor, doktor da midedeki bi rahatsizliktan kaynakli oldugunu dusunuyorum demisti. bilmiyorum ki
gunde 6 dilim ekmek filan vardi. simdilik haftada 2-3 gun yiyecegim ekmegi, bakalim nasil ilerleyecegim tartida.

😍 10 kedileri oldu ablacım zor iş valla
Evleri köyde ama bu yavruları büyüyünce (+1 kardeş var)bahçeye götürceklermiş fare köstebek ne varsa bırakmıyorlarmış abla kedilerden eğitim alıyorlarmış şu an 😀
Ne güzel işte zararlı olanları hallediyorlar işte,çok tatlılar maşallah

esim cok gluten yedin sana yaramiyor ondan oldu diyor, doktor da midedeki bi rahatsizliktan kaynakli oldugunu dusunuyorum demisti. bilmiyorum ki
gunde 6 dilim ekmek filan vardi. simdilik haftada 2-3 gun yiyecegim ekmegi, bakalim nasil ilerleyecegim tartida.

Anladım cnm peki kilo verdin mi? Karın ağrın oldu mu? Eklem ağrısı halsizlik filan

Glutensiz ekmek yapan fırın olabilir kuzum baktın mı

:cool::cool::cool:

cnm bütçene göre değişir.. değerlenen yerler arıyorsan yeni devlet hastanesinin oralarda alabilirsin
atatürk caddesinde alabilirsin
sümerlerden alabilirsin
oturmayacam yatırım amaçlı diyorsan çekmeceden alabilirsin :KK8:

yemedim ama senin için çiğ tavuk bile yerim sultanımmmmmmmmmmmmmmmmm :nazar:

kolay gelsin gezegooooooooooooooooo
nasılsınnnnnnnnnnnnn :KK8::KK8::KK8:

ama ama hani öpücüğümm :KK8: :KK8:
Kıyar miyim ben sana :confused:
Benim için sağlıklı ye yeter :super:

Anladım cnm peki kilo verdin mi? Karın ağrın oldu mu? Eklem ağrısı halsizlik filan

Glutensiz ekmek yapan fırın olabilir kuzum baktın mı
glutensiz yapan var canim, aldik ordan bakalim boyle nasil olacak.
eksideyim aslinda ama birkac gundur pek unlu mamul tuketmiyorum, bugun sadece yedim glutensiz ekmekten.
karin agrim oluyor surekli, eklem agrim da var ama glutenle alakasi olur mu ki onun?

Allah şifa versin babana 😔
Çok teşekkür ederim, şimdi çok iyi ❤️
Babanıza çok geçmişler olsun,acil şifalar diliyorum.
Çok teşekkürler şu an çok iyi sağlığına kavuştu 🙏
Pzt den itibaren devam ederiz dedi kaptan @Zipzip- . Bildirim yapanların listesini yapıyorum şimdi. Takımları belirleyelim😻
Aaa ben de varım ama pzt kilo bildirimi yaparım zaten kilo almışım 😂

Cordelia Cordelia kordişim kediciğine benzer arkadaşımda da var anneleri terk etmiş
Eki Görüntüle 3104278
InCollage_20220717_171252728.jpg

Kıyamam onlara anneleri belli süre
sonrasında bırakıyor. Benimkilerin de yavaş yavaş ilgisi azaldı. Artık emzirmiyorlar. Anneleri kısırlaştıracagim. Yavruları güvenli kedilere bakan semtlerde (tanıdıkların olduğu) birakacagim. 3 aylık olacaklar 20 Ağustos itibari ile.

Çok teşekkür ederim, şimdi çok iyi ❤️

Çok teşekkürler şu an çok iyi sağlığına kavuştu 🙏

Aaa ben de varım ama pzt kilo bildirimi yaparım zaten kilo almışım 😂
Çok iyi sevindim iyi olmasına.
Eki Görüntüle 3104320
Kıyamam onlara anneleri belli süre
sonrasında bırakıyor. Benimkilerin de yavaş yavaş ilgisi azaldı. Artık emzirmiyorlar. Anneleri kısırlaştıracagim. Yavruları güvenli kedilere bakan semtlerde (tanıdıkların olduğu) birakacagim. 3 aylık olacaklar 20 Ağustos itibari ile.
Kordişşşş bu ne güzellik böylee maşallah onlara :nazar: :nazar:

:cool::cool::cool:

cnm bütçene göre değişir.. değerlenen yerler arıyorsan yeni devlet hastanesinin oralarda alabilirsin
atatürk caddesinde alabilirsin
sümerlerden alabilirsin
oturmayacam yatırım amaçlı diyorsan çekmeceden alabilirsin :KK8:

yemedim ama senin için çiğ tavuk bile yerim sultanımmmmmmmmmmmmmmmmm :nazar:

kolay gelsin gezegooooooooooooooooo
nasılsınnnnnnnnnnnnn :KK8::KK8::KK8:

ama ama hani öpücüğümm :KK8: :KK8:
:KK60::KK60::KK60:

X