Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler canım
İnşallah kuzum şansın açık olsun
Geçen hafta:76.7
Bu hafta:75.75
Fark:950 gr
Yüzde:12,38Eki Görüntüle 3100976
Zipzip- masterfitte olmak istiyorum kaptanım❤
tebrikler kaptanım

Kuzum merhaba, bende birşeyler yazayım Arkadaşlar yaptığın beslenme tarzına ‘su diyeti’ demiş ama bu ismi kim koydu başını kaçırdım ben. Su orucunun (şifa orucu), doktor kontrolünde ve kuralına göre yapıldığında insan sağlığına faydalı olduğunu düşünenlerdenim ama senin yaptığın şey su orucu değil ki. Su orucunda su bile yudumlayarak içiliyor, diğer içeceklerin kullanımı bile yok. Su diyeti diye yaptıkları bişey var, onda da kalorisiz içecekler serbest ama çiğneme yok. Senin yaptığın yememek Eğer kontrollerini yaptırıyorsan ve halinden memnunsan aksini düşünenlerden çok özür diliyorum ama zihnini terbiye etmek ve mideni küçültmek için kısa vadeli güzel yöntem. Kilonun hastalıklara, sağlıksızlığa neden olan en büyük etmen olduğunu düşünüyorum ben. Ama kontrollerini mutlaka yaptır ve bir süre sonra low carb beslenmeye geç bence. Zaten miden küçüleceği için yeme kapsiten azalacaktır

Bugünün menüsünü yazayım şuraya;
Sabah ;limonlu su
12:00: ılık süt
14:00 yeşilçay ananasli
15;00: türk kahvesi
17:00 ayranlı soda
19:00: 1salatalik
20 suu
23:00kayisi çayı form Zipzip-
Afiyet olsun canim
Günaydın kızlar

Cuma 90.1
Bugün

Eki Görüntüle 3100886
Günaydın canim
Haftaya daha güzel olur insallah
Geçen cuma 79.3
Bugün: 78.0
Fark : 1.3 gr
Zipzip- @hllgkchl
Guzel eksi tebrik ederim canim
Günaydın kızlar
Günaydın canim
Ekside olman guzel tebrik ederim canim
Hersey gönlünce olsun inşallah canım tekrar baslayip mezun olursun
Geçen hafta:76.7
Bu hafta:75.75
Fark:950 gr
Yüzde:12,38Eki Görüntüle 3100976
Zipzip- masterfitte olmak istiyorum kaptanım❤
Guzel eksi tebrik ederim kaptanim
Masterfite devam edemiyoruz canim ama yüzdeleri hesaplarız bu hafta

Sağol kuzum kedileri aldığıma o kadar pişman oldum ki. Böyle hastanelerde minnacık bedeni uğraşıyor. Damar yolu var kutusu dışına bırakamıyorum. Kardeşlerinin yanına kıyamıyorum çok mutsuz.
Bir de burnu bembeyaz oldu kafasına önüne düşüyor uyuyor bugün soracağım veterinere bir şey versinler kuzuya.

Aa masterfit yok mu kaptanım?

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede toparlar yavru

İnşallah canım.sagol..insallah iyileşir bu yavrucak. Diğer kedileri bırakma zamanı da geldi. Artık büyüdüler 7 kedi evde çok zor. Onlara da kıyamıyorum. Öyle tatlılar ki.
Öyle ama çok büyük sorumluluk kuzum ya. Bir yere gidecek olsan gidemiyorsun, beraber gideriz dersen yolculuk sevmiyorlar, eve birşey alırken bile onları hesap ediyorsun, senin başın ağrısa içersin bir ağrı kesici ama onların derdinden anlayamıyorsun… Çantasında kediler için mama, kuşlar için ekmek taşıyanlardanım ama evime alıp tüm sorunluluğunu üstlenecek kadar cesareti kendimde bulamam sanırım

Geldiğim hafta masterfit yokmu neyse sağlık olsun haftaya daha iyi olurum zaten

Tamam işte bende Su diyeti kalorisiz içecekler içiyorum genellikle en çok su içiyorum diğerlerini günde 1 2 kere bu şekilde evet yemiyorum sadece ilk günler diye oglden sonra çok kötü oluyorum ondada 1 salata diye niyetlenip yarimini anca yiyorum inanki şimdilik iyi gidiyor

Hem sinav hem de ablamin ziyareti yettisme imkanim yok buraya canim
Cordelia da yoğun kedileriyle ugrasiyor
Tatlım Antalya'da kavurucu sıcaklar bastırınca yaylaya geldik dün. Feslikan Yaylasında festival ( Yağlı Güreş müsabakaları kapsamında) var. Kamp yapıyoruz tartı bildiremiyorum. Gece soğuktan dondum. cumartesi akşamı da Funda Arar konseri var. Pazar öğleden sonra döneceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…