Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tutkucugum dün bende bir program hazırladım kendime amacım günü ,zamanı gelişi güzel yaşamamak 24 saatin en fazla 4 saatini yapmak isteklerim için harcasam baya yol kat edicegimi düşünüyorum 1 sene sonun da
Haftanın 5 günü bu düzeni devam ettiricem haftasonlari yapabildiğim kadar diyim
5 vakit namazı vaktinde kılmak,günlük 4 sayfa kuran okuyup hatmetmek ,
Diyanet tv den kuran tefsiri dinlemek kulaklıkla işlerimi yaparken (çok güzel çok anlaşılır biçimde anlatıyor hoca tavsiye ederim)45 dk 1 saatimi yürüyüş yada spora ayırmak
günlük 2o dk kitap okumak (İslam tarihine başladım )
Güneş kremi sürmek yüzümü 1 kere leke sabunumla yıkamak
Kızımı 1 saatte olsa dışarı çıkarmak
Evde ki günlük iş hariç bir iş yapmak (çekmece düzeltmek avize silmek gibi😁)
harikaaa olmus canim 💚 Allah niyetlerimizi gerceklestirmeyi nasip etsin insa 🌿
bunların cogunlugu bende de var 🥰😍

YAŞINIZ:28

BOYUNUZ:174

KİLONUZ:85.2

HEDEF KİLONUZ:68

MEDENİ DURUMUNUZ: evli

MESLEGINIZ:saglikci

ÇOCUK SAYISI:2

KİLO ALMA NEDENİNİZ:dogum

SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: tiroid

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ eski kiloma donmek 😊

Merhabalar ancak doldurabildim🙂
Hoş geldin canım 💙 Diyet yolculuğun hayırlı olsun. :KK60:

evet evet malesf 😶

anladim kaptanim allah yardimvin olsun 💚

he kiz walla kusuruma bakma ben profosyonel degilim bu konuda acemiyim sadece kimse kendini salmasın kendimde dahil.. kücuk kücuk takipleselim diye sey ettim 😶😶

❤️😘😘😘😘

hoşgeeelldinnnn 🥰

gel o zaman ne duruyorsunnn 🤭🤭🤭

elhan ablaaaa 🥺 bu 3 gunluktu diye aceleyle sadece masterfittelere sordum ❤️ elif adimlar sayilmayacak diyince zalımlar kollarindaki saatleri cikardilar 😶

canım beni etiketlemeyi unutma bide sporumuda muhakkak ilk tabloya göre puanla olur mu

haydi bakalim insa 🥰

🥺inan harika bir spor kaptanımiz vardi ama su an musait degil bende kucuk fikrimi kaptana soyledim 🌿sadece zorunlu menu spor yapan masterfit ekibini eslestirdim ☘️cumadan sonra yeni eslestirme yapariz katilmak istersen ❤️

🔥🔥🔥kac adım oldu 😶 bende spor tembeliyimdir ama spora bir basladim mı tadi sonradan geliyor 😅😅😅

❤️Allah rahmet eylesin canim benim. Annenin mi babanın mı ... onların durumlari nasıl iyiler mi ..
bebis nasil hava sicak zorluyordur seni .. allahim minnosu saglicakla kucagina almani nasip etsin
Canın sağ olsun bitanem 💙 anladım zaten niye yapmadığını :KK60:

Hoşbuldum canlar idare eder hamileliğin son demlerindeyim bebeğin her işi duruyor ,geçen hafta dedemi kaybettik. Hayat bu aralar biraz fazla zorlayıcı sizler nasılsınız gorusmeyeli
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Ailene sabırlar dilerim canım. Sağlıkla geçsin günlerin. Doğum çantanı hazır et diğerlerini dert etme. :KK60:

Kahvaltı 12 oo
1 dilim süzme peynir
Peynirli 2 yumurta
3 zeytin
Salata
1kucuk kase çiğ fıstık
1 lokma ekmekle 1 t kaşığı bal

Ara filtre kahve 1 avuç fıstık

Ara 2 top dondurma

Akşam 2o.3o
1 tabak bamya
Yarım tabak yeşil fasulye 4kasik bulgur pilavı
Salata 3 tane salatalık turşusu

2,5lt su
Zipzip- Zipzip- hllgkchl hllgkchl

North River North River 💙
_ASTRAL_ _ASTRAL_ 💙
Hedef_69 Hedef_69 💙
YaparsinMinii YaparsinMinii 💙
zeyneppk zeyneppk 💙
She-Raa She-Raa 💙
Elhan Elhan 💙
ve sevgili kaptanimız hllgkchl hllgkchl 💙

kızlarrr yarın son günnn bugün yatma saati gelmeden az bir bardak yesilcay veya ne bileyim sevdiginiz bir baska bitki cayi icellimmm unutmayalim 💙💙💙💙💙

cumaaaya şurda ne kaldı :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
mavi takımmm kazanacak insa aynı pazarteside oldugu gibi :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:
Yarını Çarşamba sanıyorum ya ben🤦🏻‍♀️
Yarın tartıda tatmin eden bı rakam görürsem normal beslenicem yoksa akşam bı tencereye kabak yiycem😁

19 Temmuz Menüm
09.00: 1 kase yoğurtlu meyveli yulaf
13.00: 1 kase tarhana çorbası
19.00: 1 kase mercimek çorbası
2 yk et sote
2 dilim ekmek
1 tabak karpuz
Adım: 10613 (1061 puan)
15 dk eliptik bisiklet (105 puan)
5 dk pilates (50 puan)

Toplam 1216 puan

Zipzip- Zipzip- hllgkchl hllgkchl @60kiloyum