Popüler Konu LenaG ile MasterFit

19 Temmuz 2022

sabah
8-9 zeytin
2 dilim ekmek
1 erik

öğlen
zeytinyağlı taze fasülye
3 yk makarna
1 kayısı, 1 erik

ara
1 kayısı

akşam
karışık kızartma
2 dilim tbe
karpuz

yatana kadar 2 lt den fazla su Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun

32EB6D9E-009E-46BA-AB9F-CEAF9226E95B.jpeg

İyi akşamlar kızlar. Günün özetini geçip kendimi kanepeye atacağım😒
19 temmuz salı menüler
Sabah 10.00
Kaşarlı tost (sabahları geç kaldığım için 2 gündür kahvaltı hazırlayamıyorum kendime. Henüz işe adapte olamadım😒)

Öğlen 13.00
1 tabak taze fasülye yemeği,
1 kase yoğurt.

Akşam 18.00
1 tabak ciğer sote,
Salata.

Şimdi çörçil içiyorum.
Gün boyu 2,5 lt su. Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun

Dünün adımlarını göndermemiştim hesaplanmayacak diye,
18 temmuz adımları;
Eki Görüntüle 3099616
12.267 adım.
19 temmuz adımları;
Eki Görüntüle 3099618
Eki Görüntüle 3099619
Eve gelir gelmez telefonun ve saatimin resmini çektim. Telefon adımlarına şimdiki adımları ekleyeceğim.
Eki Görüntüle 3099621
9.357 adım @Ayyulduz

19 Temmuz 2022

sabah
8-9 zeytin
2 dilim ekmek
1 erik

öğlen
zeytinyağlı taze fasülye
3 yk makarna
1 kayısı, 1 erik

ara
1 kayısı

akşam
karışık kızartma
2 dilim tbe
karpuz

yatana kadar 2 lt den fazla su Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun

Eki Görüntüle 3099623

Afiyet olsun kızlar 😘

Selam dostlarım. Benim bugün canım çıktı resmen. Baya adım yaptığımı düşünüyorum bakalım. Çok giremiyorum ben gün içinde çok yoğun olduğum için ama burayı düşünerek sağlıklı beslenme kafasına girdim gibi inşallah. 😍🥰

Şimdilerde reformer pilatese gitmek istiyorum. Birkaç yerle konuşacağım. Umarım istikrarlı olurum. 😋 Sizin tavsiyeleriniz var mıdır spor konusunda? Sevgili Diyet Salata Diyet Salata az çok biliyor beni. Tam bir spor tembeliyimdir. 🥹

Selam kuzum hangi bölümdesin 🥰
Bence leslieyle başla
Arkadaşın varsa git salona cnm paran boşa gitmesin 🙂

İnanki bende hep spor yapmadan önce yada spor yapacaksam yediklerime extra dikkat ediyorum diyorum ki şimdi yediğin şeyi zevkini saatlerce terleyerek acı içerisinde veriyorsun 😅😅😅
evet evet malesf 😶
Olsun canim 🥰🥰

Iyi gidiyor canim şimdilik mola verdikce buraya bakiyorum ya da ev isi yapiyorum🤗
anladim kaptanim allah yardimvin olsun 💚
Ben de mavi takimdayim ya :confused:
Neyse önemli değil Canım. Ben tek siz hepiniz😅
he kiz walla kusuruma bakma ben profosyonel degilim bu konuda acemiyim sadece kimse kendini salmasın kendimde dahil.. kücuk kücuk takipleselim diye sey ettim 😶😶
Yok Canım estağfurullah 🥰😘

Demek ben şimdi 60kiloyum 60kiloyum ile yarışacammm:KK8:
❤️😘😘😘😘
Selam çıtır hatunlar nasılsınız....
hoşgeeelldinnnn 🥰
Valla ben itinayla kilo nasıl alınır onu deniyorum....gayette başarılıyim. bayramda 60larigene gördüm 🙈🙈🙈🙈

Veririrken canım çıkıyor.. bıraktım mi hoooop kilolar gene benimle🤔🤔🥺🥺🥺😭😭😭😭
gel o zaman ne duruyorsunnn 🤭🤭🤭
Tatlım beni de almamışlar sesimi çıkarmadım :sus:
elhan ablaaaa 🥺 bu 3 gunluktu diye aceleyle sadece masterfittelere sordum ❤️ elif adimlar sayilmayacak diyince zalımlar kollarindaki saatleri cikardilar 😶
Salı menü
Sabah 10.30
1 haşlanmış yumurta zeytin
Çeyrek simit

Ara kahve minik çikolata

Akşam 19.15
Patatesli patlıcan oturtma (kızartmadan yaptm)
Semiz otu yoğurtlamas
1 dilim ekmek

Su 2 lt
40 dk yürüyüş
Akşam 3 mil leslie yapcm inşaAllah

Zipzip- Zipzip-
canım beni etiketlemeyi unutma bide sporumuda muhakkak ilk tabloya göre puanla olur mu
Regl kapida o vurmazsa benden iyi bir eksi gelir kaptancığım 🙃
haydi bakalim insa 🥰
Takımda olmayanların rakibi yok mu? 🥲😅 Ben çok yeniyim yok derseniz bağrıma taş basarım. 🤪
🥺inan harika bir spor kaptanımiz vardi ama su an musait degil bende kucuk fikrimi kaptana soyledim 🌿sadece zorunlu menu spor yapan masterfit ekibini eslestirdim ☘️cumadan sonra yeni eslestirme yapariz katilmak istersen ❤️
Selam dostlarım. Benim bugün canım çıktı resmen. Baya adım yaptığımı düşünüyorum bakalım. Çok giremiyorum ben gün içinde çok yoğun olduğum için ama burayı düşünerek sağlıklı beslenme kafasına girdim gibi inşallah. 😍🥰

Şimdilerde reformer pilatese gitmek istiyorum. Birkaç yerle konuşacağım. Umarım istikrarlı olurum. 😋 Sizin tavsiyeleriniz var mıdır spor konusunda? Sevgili Diyet Salata Diyet Salata az çok biliyor beni. Tam bir spor tembeliyimdir. 🥹
🔥🔥🔥kac adım oldu 😶 bende spor tembeliyimdir ama spora bir basladim mı tadi sonradan geliyor 😅😅😅
Hoşbuldum canlar idare eder hamileliğin son demlerindeyim bebeğin her işi duruyor ,geçen hafta dedemi kaybettik. Hayat bu aralar biraz fazla zorlayıcı sizler nasılsınız gorusmeyeli
❤️Allah rahmet eylesin canim benim. Annenin mi babanın mı ... onların durumlari nasıl iyiler mi ..
bebis nasil hava sicak zorluyordur seni .. allahim minnosu saglicakla kucagina almani nasip etsin

Selam kuzum hangi bölümdesin 🥰
Bence leslieyle başla
Arkadaşın varsa git salona cnm paran boşa gitmesin 🙂
Bebiş şimdi aile hekimliğindeyim. Ama acilden sürekli kons falan atıyolar gereksiz. Biz de sürekli ona git gel yapıyoruz. Aslında normalde yorucu bi bölüm değil de. Bu haftalık böyle oldu. 😂

Evet yarın leslie yapabilirim belki. Daha spora yazılmadım ama reformer yapanların değişimi çok güzel görünüyor gözüme. Çok özendim 🤩
🥺inan harika bir spor kaptanımiz vardi ama su an musait degil bende kucuk fikrimi kaptana soyledim 🌿sadece zorunlu menu spor yapan masterfit ekibini eslestirdim ☘️cumadan sonra yeni eslestirme yapariz katilmak istersen ❤️

🔥🔥🔥kac adım oldu 😶 bende spor tembeliyimdir ama spora bir basladim mı tadi sonradan geliyor 😅😅😅
Çok güzel bi fikir olmuş. İnşallah o harika kaptanımız bir an önce aramıza döner diyeyim. 🤩😍 Cumadan sonra katılayım o zaman ♥️

17400 olmuş. 😅 Normalde evde 125 adım atan ben için baya fazla bi sayı. 🙈

Kahvaltı (6.50): 1 haşlanmış yumurta, 25 gr lor, 5 yeşilzeytin, domates, taze nane, maydonoz, biber

Öğle (12.30): Yarım kepçe ezogelin çorbası, 5-6 yk bezelye, 200 gr yoğurt

Ara: Filtre kahve, 2 çatal kek 🤪

Ara 2: Soğuk bi içecek ama içinde şeker yoktu. Baya az kalorili bi şeydi.

Akşam: 100 gr tavuk ızgara, salata, 1 yk pilav

Adım: 17400
Su: 1.5 lt

19.07.2022 8473 adım ve menulerim iyi geceler kızlar Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia canım nasıl oldun herseh yolundadır inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20220719-233618_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20220719-233618_Samsung Health.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20220719-190516_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220719-190516_YAZIO.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 16