Popüler Konu LenaG ile MasterFit

afiyet olsun canım

Selam gençlik diyecem ama herkes de iyi geceler demis bile
Yıgenım bende buda mutfaktan çıkamamak demek sabah kahvalti için pizza akşam İskender ve tatlı yaptım ablaniz da dünden kalan ıspanak yidi
Menumu iftiharla sunarım

Kahvaltı 12.oo
2 haslanmış yumurta
5 zeytin
1 dilim peynir
Salata
1 lokma ekmekle 1 t. Reçel
1 dilim karpuz
Yarım kase fıstık çiğ

Ara karpuz filtre kahve

Akşam 18.oo
2 kepçe mercimek
1 küçük karnıyarık
1tabak ıspanak
Salata yoğurtlu semizotu

3lt su Zipzip- Cordelia Kinoalihatun

İyi akşamlar kızlar. Bugün uğrayamadım, berbat durumdayım çünkü. Dün ağrıdan uyuyamadım (araba turunca başıma ve gözlerime vuruyor ağrısı). Sabah çocuk erkenden uyandı, bensiz evde adım atmıyor. Öğle uykusuna yatarız diye bir umutla sürükledim kendimi sabah ama tam yatağa girdik eşim geldi. Bütün gün hayalet gibi gezdim evde, şimdi yatacağım. Bu arada maalesef şekersiz 21 gün girişimim başarısız oldu çünkü extra bişeyler hazırlayacak takati bulamadım kendimde. Regl de başlamadı hala, gerginlikten patlama noktasındayım… Neyse, yarın yeni başlangıçlarla devam.

geçmiş olsun canım. benim de 2 gündür menülerim güzel değil. tatilin rehaveti var hala. ama her yeni gün yeni bir başlangıç. yarın daha güzel olur inşallah.

16 temmuz menüler
Sabah 10.30
Yarım avokado,
1 kk peynir,
1 salatalık,
2 yk yulaf kepeği ve 1 yumurta ile krep.

Öğlen 14.00
1 tabak taze fasülye yemeği,
1 kase yoğurt,
1 kase mercimek çorbası.

Akşam 18.00
1 porsiyon tavuk sote,
Salata,
2 dilim ekmek (maalesef beyaz),
Yarım muz ve 1 bardak süt ile shake.

Su:2 lt Zipzip- Kinoalihatun

Adım sayısı: 8.164 Cordelia

bence menün gayet güzel. sadece akşam 1 dilim tbe olsaydı daha iyi olurdu o kadar. kötü değil bu menü üzülme.

Çok güzel menü takım arkadaşım

Evde eliptik mi var Hedef_69 Ben de almayı düşünüyorum hangi marka kullanıyorsunnnn
Sana satiyim benimkini domyos cnm Decathlon markası
Kesinlikle dışarda yürüme imkanı olmayan evde yeri olan herkese tavsiye ederim güzel terletip kilo vermeye yardımcı oluyor

Kaptancığım o pilav fazla olmuş benden demesi pazartesi iyi bir eksi bekliyorum mavi kaptan pazartesi alırsa beni sana bırakmaz ona göre götür pilavı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…