Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🥰💓🥰💕🥰💕🥰💓💕🥰günayyyydinnnherkeseee🥰💓🥰💕💓🥰💓🥰💓💕💕💓🥰💓💓🥰
buraya geldigimden beri ilk defa boyle bayram yasadim burda 😅 3 gün icinde 2 ayrı sehir hergun kendi evimede yemekli misafir 😅 ay kızllaaar şükür bu sabah kendime gelebildim 💓💕 cuma listesinide yapamadım zamani gecti ama yinede duzenlicem insa 🤗

🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎉
Zipzip- Zipzip-
kaptanimm doğum günun kutlu olsun 🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎊🎉🎊🎉
1 gun gecikmeli ama kusuruma bakma 😘😘😘

🥰💓🥰💕🥰💕🥰💓💕🥰günayyyydinnnherkeseee🥰💓🥰💕💓🥰💓🥰💓💕💕💓🥰💓💓🥰
buraya geldigimden beri ilk defa boyle bayram yasadim burda 😅 3 gün icinde 2 ayrı sehir hergun kendi evimede yemekli misafir 😅 ay kızllaaar şükür bu sabah kendime gelebildim 💓💕 cuma listesinide yapamadım zamani gecti ama yinede duzenlicem insa 🤗

🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎉
Zipzip- Zipzip-
kaptanimm doğum günun kutlu olsun 🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎊🎉🎊🎉
1 gun gecikmeli ama kusuruma bakma 😘😘😘
Günaydın canim cook teşekkür ediyorum ♥️♥️♥️

Selamlar, iyi bayramlar..
Herkes nasıl?
Giremedim buraya, kusura bakmayın.
Cenazemiz oldu. Oraya gidip gelindi. Sonra bayram telaşı vs derken hem ruhen hem de vakit olarak yeterli hissetmedim kendimi.
Abimin k validesi ama aynı zamanda bizim de 30 yıllık aile dostumuz idi kendisi. Baya üzüldük. Cenaze Hollandadan geldi.
Öyle işte...

Herkes nasıl?
Cenazemiz oldu. Oraya gidip gelindi. Sonra bayram telaşı vs derken hem ruhen hem de vakit olarak yeterli hissetmedim kendimi.
Abimin k validesi ama aynı zamanda bizim de 30 yıllık aile dostumuz idi kendisi. Baya üzüldük. Cenaze Hollandadan geldi.
Öyle işte...
Başınız sağolsun. 😔

Herkes nasıl?
Öyle işte...
Iyi bayramlar canim
Allah rahmet eylesin başınız sağolsun 😔😔

X