Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba canim ekside olman guzel tebrik ederim
saol elifcim. valla ben de şaşırdım açıkçası 90 ı geçmişimdir dedim. çünkü yemelerim hafta başından bu yana çok dağınık ve bol çikolatalıydı. tatsız şeyler oldu geçti. moralim çok bozuktu. üstüne sıcaklık çok bunalttı beni. derken dağınık yedim falan. ama Allaha çok şükür küçük de olsa bugün eksi çıktım. sevindim valla ama artık bu 89 lardan kurtulmam lazım fazla uzadı çünkü

Sorunlarin cozulmesine sevindim canim insallah bundan sonra hedefine dogru ilerlersin

Geçen hafta 80.6
Bu hafta 79.9
Fark - 700 gr

Daha fazla bekliyordm ama buna şükür
Zipzip-

Herkese hayırlı bayramlar şimdiden Biraz geç oldu ama ancak fırsat bulup kilo bildirimi yapabiliyorum
82.9
Güncel :81.40 fark1.5

Fotoyu kirpmak zorunda kalıyorum çok yansiyorum diye

Hedefini tutturan herkesi tebrik ediyorum

geçmişı cok merak ediyorum ama gidemiyorum kimler ne yapmış hedefler tuttu mu ama ocagın basindayim su böregi yapiyorum hakkinızı helal edin en uygun saatte donecegim listeyide duzenleyeegim
Hem de su böreği ben hala temizlikle cebelesiyorumyaprağı dün annemlerle sardık akşam ..börek buzluktan cikaricam.. tatlıyı da hazır soylettim yapıcak halim kalmadi

valla süper olurdu kuzum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…