Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlar yeniden merhaba, söyle eskilerden kimler kalmış diye birkaç sayfa tarayinxa sizleri gördüm.Nasilsinkz?Hedeflere yaklasmissinizdir umarım🥰
Kürkçü dükkanına geri döndüm ben de🤭17.haftagi bitirdik,bulantılarım geçti ama bunca haftanın susuzLugu ve karbonhidrat yükü bir hayli ödem yaptı.Cuma İzmir'e annemlere geçtim, bir de sıcak eklendi, balon gibiyim şu an🥴 ben de durumlar böyle sizde ne var ne yok bakalım🥰🥰🥰
İzmirde degisiklik iyi olmustur. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. 🤲Cinsiyeti nedir. Degisiklik yok bende 💜♥️

Nice mutlu sağlıklı güzel yaşlara
İyi ki doğmuş. ❤️
Teşekkür ederim canım 💕
Afiyet olsun canim♥️

Selam canim gecmis olsun simdi nasılsın
Kizlar yazmis 15 temmuza kadar ara verdik ama menu ve spor bildirmeye devam edebilirsin🥰🥰

Diyetisyen sonucun cok guzelmis tebrik ederim canim♥️♥️
Oglununda dogum günü kutlu olsun 🥰🥰🥰
Diyetisyende sonuca güzel dedi yağdan vermeye başlamışım diğer haftalar daha çok yağdan gider dedi ..Teşekkür ederim canım 💕
oyyy iyi ki doğmuş Rabbim her daim yolundan ayırmasın .💚

son zamanlar mi boylr olsun canım dügün stresinden olabilir mi

sagol kaptanim 😘
Teşekkür ederim canım 💕
Kizlar yeniden merhaba, söyle eskilerden kimler kalmış diye birkaç sayfa tarayinxa sizleri gördüm.Nasilsinkz?Hedeflere yaklasmissinizdir umarım🥰
Kürkçü dükkanına geri döndüm ben de🤭17.haftagi bitirdik,bulantılarım geçti ama bunca haftanın susuzLugu ve karbonhidrat yükü bir hayli ödem yaptı.Cuma İzmir'e annemlere geçtim, bir de sıcak eklendi, balon gibiyim şu an🥴 ben de durumlar böyle sizde ne var ne yok bakalım🥰🥰🥰
Hosgeldiniz hamilelikte sıcaklar her haftada şişiriyor demekki benim son ayim yaza denk gelmişti hiç unutmam çok şişiyordum beni çok zorlamisti oyuzden sizi çok iyi anlıyorum yazmak istedim 💕
İnşallah bundan sonrası daha rahat geçer sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız İnşallah 💐

Teşekkür ederim canım 💕

Diyetisyende sonuca güzel dedi yağdan vermeye başlamışım diğer haftalar daha çok yağdan gider dedi ..Teşekkür ederim canım 💕

Teşekkür ederim canım 💕

Hosgeldiniz hamilelikte sıcaklar her haftada şişiriyor demekki benim son ayim yaza denk gelmişti hiç unutmam çok şişiyordum beni çok zorlamisti oyuzden sizi çok iyi anlıyorum yazmak istedim 💕
İnşallah bundan sonrası daha rahat geçer sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız İnşallah 💐
Hoş buldum, evet ne yazık ki öyle sıcaklarda durum.Suyu artırmaya çalışıyorum, düzene girerse ödemi de atarım inşallah🤭

uyku düzenimin cortlamasiiiii iyi geceler hanımlar
Düğün yaklaştıkça uyku tutmuyor canım heyecandan 😁
Günaydın bebekler ❤️❤️❤️❤️
Günaydın 💜
Günaydın mutlu pazarlar :KK68: :KK68:
Günaydın 💜
Günaydın canlar :KK200: :KK68:
Günaydın 💜
2 temmuz menü
08.30
2 yumurta
1 dilim ekmek
Domates salatalık
13.00
4 kaşık taze börülce
1 şeftali
1 porsiyon olacak kadar kiraz
16.30
2 kayısı
1 bardak süt
18,30
5 kaşık kabak
2 kaşık yoğurt
2 dilim ekmek

3 litre su
Spor yok tertemiz camlar var :KK70:
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım
02 Temmuz Menüm

Sabah peynir, zeytin, salatalık domates

Öğlen 5 tane yaprak sarması ve 3 tane dolma

Akşam 1 kepçe nohut yemeği, 3 yk pirinç pilavı ve 1 dilim karpuz

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım

Merhaba hoşgeldin 😘 yaklaşıp uzaklaşıyorum hedefe 😘

Canım dikkat et kendine 🙂 daha var doğuma 💗

👍insa 🥰

ben degil abla sagolsun @North River dusundu bende hazirlayabilirim dedim 🥰birazdan paylasicam 😘 sen bir basladin mi masallahin var abla

👍haydi insa ❤️

🤣🤣🤣

👍not ettim 😘😘

👍haydi insa 🥰❤️

👍😘insa canim kurtulalim su 8 lerden

birsey yok kiz 🤣🤣😘😘😘

leslici yolda yuruyor insa eve gecince yapicam leslie 🤣

👍❤️haydi insa allahim

supersin sen yaparsin eminim 👍

yazdim kuzum 👍❤️

❤️insa tutar gayret edersek neden olmasin

cok heyecanli gunler yaa 🥰

dogum gunu kutlu olsun minigin ❤️🥰

👍❤️neredeyse ikikilo hafiflemis olacaksin insa 🥰

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣tabiki ❤️

kolay gelsin canim eglenmene bak 🤣

boyun 1.68 tatlim cabalamana gerek yok 🥰

dun oyleydim ben cam perde hicbirsey birakmadim ev mis gibi kokuyor bayiliyorum perde yikandi mi boyle kokuya 🌱🌷

🏋🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🤸🏻‍♀️eminim yaparsin

haydi hayirli olsun insa 😘😘❤️

🙋🏻‍♀️tamam canim insa

tabiki ekledim insa hedefimize ulasiriz 🙋🏻‍♀️❤️
Insallah 🙏 cok sagol canim

15 temmuz da tekrar masterfit start vericek.. ozaman ve herkes enerjisini toparlayıp dönüşümüz muhteşem olucak 😁 kesinlikle sende katıl menulerın düzene gırer ozaman arkadaşım😍
Haklisin canim. Gelcem. Amacim en kusa surede duzene girip su 65i gormek ama o zamana kadar mumkun degil zaten 😉 her halukarda burdayim

2 temmuz menü
08.30
2 yumurta
1 dilim ekmek
Domates salatalık
13.00
4 kaşık taze börülce
1 şeftali
1 porsiyon olacak kadar kiraz
16.30
2 kayısı
1 bardak süt
18,30
5 kaşık kabak
2 kaşık yoğurt
2 dilim ekmek

3 litre su
Spor yok tertemiz camlar var :KK70:
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Menunu cok begendim. Hem az hem sIkSIk hem de saglikli olmus. Tam diyetisyen onerisi gibi. Afiyet olsun

images

Teşekkürler 😉
Bi tek ben de değil bayağı kişi merak etti kuzum seviliyorsun bil 😘
Memlekete gittik dün gece döndük kuzum 😍 iyiyim valla 😘
Sen nasılsın 💖 kilo değil de sağlıktan bahset 😘😘
Cok sagol canim 😉 hersey yolunda sukur. Bir de su 65i yeniden gorsem tam super olacak.
Ohh iyi gelmistir memleket havasi.

X