Popüler Konu LenaG ile MasterFit

masallah
ne zamandir yazicam unutuyorum
bebisin hayirli olsun allah kucaginiza almayi nasip etsin
Canım teşekkür ederim amin inşallah Yeşil takımdaydım, yürüyüşü bırakmıştım, ama zipzip kaptanımla bu hafta yürüyelim dedik. 10 bin adımı tamamlamak için eşimle girmediğimiz sokak kalmadı

Puanlar çok güzel.
Yaşadığınız yerde gayretleriyle hedeflerine ulaşırlar. Allah bahtlarini açık etsin. Sen de tez zamanda eski sağlık ve neşene kavuşursun inşallah.

Navigasyonlarinizi güncelleyin
Babamın bir sözü var.
‘Urfa’nın bir ucundan diğer ucuna uzaklığı 10 dk ‘ diyor tabi o sadece merkezi biliyor. Küçük yer, tekrar tekrar aynı yerleri yürüyoruz. Bakıyorum adım sayımız tamamlanmamış, şu sokağa da girelim , şurayı da yürüyelim diyorum

76.65 geldim bugün hedefi yüksek tutmak iyidir -2 diyorum.zor ama 74,65 insallah

Karı koca gezmedik yer bırakmayın.

1 temmuz : 80,20
8 temmuz : 78,50

So

Sorma kuşumu çok ozlüyorum . Hep benimleydi. Şimdi kafeste. Yavruları da ölüme terkedemezdim.
Nufus planlamasi sart size canim yavrularda disi sayisi cok mu . Bizim memlekette 2 anneden ,sonra yavrularda hemen azicik buyuyunce anne oldular derken 40 kusur kedi oluverdiler birden

1 temmuz : 80,20
8 temmuz : 78,50

Nufus planlamasi sart size canim yavrularda disi sayisi cok mu . Bizim memlekette 2 anneden ,sonra yavrularda hemen azicik buyuyunce anne oldular derken 40 kusur kedi oluverdiler birden
3 disi 4 erkek galiba anneleri kisirlastiralim yavruları da yapacağız. Sahiplendiremezsek.

Sabah=Ispanak kavurması yumurtalı, 1 dilim TB ekmek 3 zeytin, 1 dilim peynir
Akşam=Bir kase kısır, 2 dilim mini börek, zeytin (7), domates, salatalık
13.093 adım
Zipzip- Cordelia Tutku44 Hedef65tir
karışık etiket yaptım

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-02-00-27-15-799_com.mi.android.globalminusscreen.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…