Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Guzel eksi tebrik ederim canim

15 temmuzda listeye aliriz canim

Burdan devam edecegiz liste ve yarisma yok sadece

Hosgeldin pastelfitim bende cok ozledim seni
Eksin cok guzel tebrik ederim

Haftaya eksiye dusersin canim
Teşekkür ederim kaptanım . Fırsat bu fırsat ne bulursam yedim. Nasıl eksi geldim anlamadım valla
Masallah 50 ler harikadır

Çok tesekkurler

Çok sağol zipzipim.
Teşekkür ederim canım
geçmiş olsun pastelim ikizlerin sonuçlari iyiymiş maşallah :)
Çalışmayana göre iyi bi sonuçah ahh bi çalışsalardı
Bende buradayım sanırım

Hayirlisi olsun canim daha onlerinde guzel yillar ,yollar olur insallah .
Amin canım hepimizin çocuklarına inşallah

Ekside olman guzel tebrik ederim canim
Sari takim olmayacak ama bu hafta söyle yapabiliriz adim atacaklarla bir birimizi takip edebiliriz
En az 10.000 adim atalim ne dersin

Sagol canim
Leslie yarismasi yapalim olmaz mi 10 bin atamam ama 3 mile yaparim beni birsey durtsunde spora baslayim

Çok güzel bir karar olmuş Ben tarihi tutturamadım ama, 15 temmuza yetişemeyeceğim. Tatilden döndüğüm gibi muhabbete, ilk cuma da tartı resmimle diyete katılırım
Iyi tatiller canim
Olur canım, haftaya Cuma’ya kadar günlük 10.000 adım Cuma günü de memlekete gideceğiz . 17 Temmuz gibi geliriz inşallah evimize
Tamam canim olur
Leslie yarismasi yapalim olmaz mi 10 bin atamam ama 3 mile yaparim beni birsey durtsunde spora baslayim
Olur canim leslie yarismasi duzenleyebilirsin

Dınnnn dırıı dınnnn dınnnnn
Disarisi soguk , cocuklari birakacak kimse yok yuruyemiyorum diyen hanımlar leslieeeciiiiiii geldiiii. Leslieeee yapilir 1 mile , 2 mile ,3 mile , 5mile leslieeeci ayaginiza geldiii ilgilenen hane sakinleri muracaaat aha da burasi

1 haftalik leslie kapismasi

North River
Tutku44

Aynen canim

Ben mi fikir atmistim sadece ben kkya gelen guncellemeden sonra liste yapamiyorum eski surumde kaldi beynim ama denerim

Olur canim
an itibariyle başladıkkkkkkkk

3 mil yapan gün ici yazsın
benim 2 saat islerim var iki odanin camlari perdeleri bitti diger taraflara gecicem yazzisiriz

yaz beni hemencecik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…