Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet senden fikir alalım o zaman
Örnek vitaminlikek vermiştim, sağlık/ diyetle ilgili bir kelime + tatlı ismi

Ayneen çok mutluyum canım sağol
İnşallah eksi gelir çok daha mutlu olurum

Senin dünle aynı mı çıktı?

Bugün
Sabah 11.00
1 domatesli yumurta
3 dilim beyaz peynir
Domates sivri biber
7 siyah zeytin
2 dilim tb ekmeği

Ara 14.00
2 hurma
10 fındık

Ara 17.00
1 sb sütlü kahve şekersiz
6 eti kakaolu bisküvi

Yesilcay

17.30
1 dilim tb ekmeği
2 kaşık menemen
Beyaz peynir
( Diyetisyen menüsüdür)
Aslında akşam kabak yemeği yiyecektim ama acıkıp menemen yiyince daha yemiycem
Zipzip- Cordelia

Su 2 litreye tamamlarım
Spor 4 bin adım şuan 6 binde bitirecem dytyen 6 bin adım istedi bu hafta

Son düzenleme:
Bence yiyecek ismi olmasin. Fit olmakla ilgili ama ne ben de dusunuom hep kendime dusunuyum soylucem . Hee aynı evet. Bagriniyordum 73.7 diye. Gordum 73.7 yi ama valla da ödem. Yarin buyuk ihtimal 73.7

Sana demedim canım. Belli birilerine de demedim.
Herkes mazeretleri gerçekten geçerli mi iki dakika ayırabilirmiydi bunları değerlendirsin istedim. Normalde sayfanın işe yaraması için aktif olmak paylaşımda bulunmak gerekiyor birbirimize yorum yapmamız gerekiyor birbirimizi motive etmemiz gerekiyor kaldı ki bunları talep etmiyoruz ama en azından bir menü spor yazılabilir diye düşünüyorum.

Fesang özledim seni çok gelemiyorum. Sen de az mı geliyorsun iki lafın belini kıralım yahu

Valla haklisin cordiş. Ben tek basima cok yazinca da deli dicekler iclerinden bazen cok kaptiriyorum biliosun menu spor gunu gunune yazilmamasi sinir bozucu. cosucam yine

Olsun canim önemli degil
Teşekkür ederim Canım, halamın kalın bağırsağında yırtılma vardı. Ameliyattan sonra yoğun bakıma kaldirmislardi. Bugün sabah normal odaya aldılar. Dua edin inşallah
Gecmis olsun Allah sifa versin canim
Tamam dua ederim canım çok geçmiş olsn
Sen de babamın teyzesine eder misin tansiyonla ilgili problem yaşadı hastanede şu an
Cok gecmis olsun Burcum Allah sifa versin

Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…