Popüler Konu LenaG ile MasterFit

27 Haziran pazartesi

Sabah 12.00

Büyük tabak menemen
Bir dilim süzme peynir
3 wasa 3 ceviz

Akşam 17.00

Yarım muz
Bir tabak acılı patlıcan yemeği
Bir dilim çok tahıllı ekmek
Bir kase yoğurt
Bir salatalık 3 çeri domates

Zipzip- Zipzip- S sulisim
Afiyet olsun harikasın

Sabah 10.30
3 çeyrek parça haşhaşlı bazlama
Patatesli yumurta
🍅 Salatalık biber ve peynir 10 zeytin

Ara 15 küçük kase salata

Akşam 17
Büyük kase yesilmercimek çorbası
Salata
Bir lokma çıtır tavuk

Su 2 litre. Spor 30 dk eva

Zipzip- Zipzip-

Ben kendi adıma özür diliyorum. Memlekete geldigimden beri hiç giremez oldum desem yeridir. Emekleriniz çok büyük, inkar edilemez. Ama bırakın bildirim yapmayı telefon çalmasa varlığını unutacak durumdayım.
Hastalığı ayrı , taziyesi ayrı sürekli bi kötü haberler...
Az önce kardeşim bugün pazartesi deyince bildirimi unuttuğum aklıma geldi. Ama saat çoktan geçmiş..
Tekrar özür dilerim. Bi daha tekrarlanmaz😔
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Ben kendi adıma özür diliyorum. Memlekete geldigimden beri hiç giremez oldum desem yeridir. Emekleriniz çok büyük, inkar edilemez. Ama bırakın bildirim yapmayı telefon çalmasa varlığını unutacak durumdayım.
Hastalığı ayrı , taziyesi ayrı sürekli bi kötü haberler...
Az önce kardeşim bugün pazartesi deyince bildirimi unuttuğum aklıma geldi. Ama saat çoktan geçmiş..
Tekrar özür dilerim. Bi daha tekrarlanmaz😔
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Hayırdır kuzum ya acil şifalar dilerim hastanız varsa 😔

Güzel eksi tebrik ederim canim 🤩

Günaydın canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Günaydın ablacim ♥️

Günaydın canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Günaydın canim guzel eksi tebrik ederim 🤩
Tesekkur ederim kaptiş♥️♥️
Canım adım 5.060 şeklinde bildirim yapabilir misin?🤗
Dogru ya, izindeyken atlamisim👍
Günaydınlaaar 😘
Herkes gülüp geçmiş ,ciddi sormuştum kullanıcı ismi önerilerinizi
Cuma 71.2 bugün 71.2 sabit 💚
@Ayyulduz Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia D Diyettenvzgctm-olmuyo
Canim aystim. Ben gulup gecmezdim🙂 sabit olman da iyi, klasik olucak ama arti gelmekten iyidir. Bunu diyen ben, eksi olmayinca uzuluyorum. Benim yapim her seye uzulen manyakca bir yapı😩
2 günde 600 veren cumaya düşenemiyorum💃💃😊tebrik ederim maviş güzel👏
💙💙Sagol tesekkur ederimm💙💙
Diyet Salata Diyet Salata 💙
D Diyettenvzgctm-olmuyo 💙
@North River 💙
@Kinoalihatun 💙
Canım mavişlerim tebrik ediyorum ıkı gunde herkes eksılmış chesli kekimde sabit artımıZ yok maşallah bize😍😍👏👏
Cok rahat 1 üstü yaparız kızlar😎 haftasonunu atlatık daha düzenli,
0 kaçamaklı beslenıp adımlarımızı tamamlayalım hem galibiyetimizi alalım hemde daha da eksilmenin hafifliğini yaşayalim cuma günü inşallah 💃💃💃💙💙💙
🧿🧿Tesekkur ederiz kaptanim desteklerin icin🧿🧿insaallah🤲
Herkese Mutlu bir hafta diliyorum.

Öncelikle çeşitli nedenlerle bildirimleri yapmıyor ya da geç yapıyorsunuz. Elif ve benim ne durumda olduğumuzu biliyor musunuz? Sizce bir günde biz neler yapıyoruz? Mesela pazartesi ve cuma saat 14 e kadar mutlaka forumda olmak için ne fedakarlıklar yapıyoruz?

Bir menü yazmak kilo bildirmek kaç dakika alıyor?
Bizim spor listeleri menü listeleri takım listeleri yapıp forumu okumamız kaç dakika alıyor?

Bunları teşekkür edin diye yazmıyorum.
Menü ve spor bildirimlerinizi zamanında yapın diye yazıyorum başka bir beklentim yok.

Ağlayarak, misafirimin yanında karnım aç yemek yiyememişken de burayla ilgileniyorum. Elif adına konuşmak istemiyorum.O benden fazlasını yapıyor bildiğiniz gibi.

Çok kırgınım ve üzgünüm. Bu yazdıklarımdan dolayı takımı bırakacak belki bazıları. Kimseyi kırmayalım üzmeyelim diyoruz
Belki biz de kırılmak istemiyoruzdur kimbilir.....

Zamanınızı ayırıp okudugunuz için teşekkür ederiz.

Zipzip- Zipzip- bilgisi dahilinde yazmadım. Tamamen benim duygu ve düşüncelerim.

S sulisim Kırmızı Kaptan
fesang fesang Kırmızı
@Tutku44Kırmızı
@hllgkchlKırmızı
@karamelllimKırmızı
@Bar_naKırmızı
Cordelia Cordelia Kırmızı-Sarı
@DombiliKusKırmızı-Sarı
Canim kordiśim. İnsaallah bana dememissindir🥰 3 gun oldu baslayali. Cok haklisin .menuler gunu gunune paylasilmali. Sana tavuk sis espirisini yapiyorum🥰 güldürmek icin. Emekleriniz icin ne kadar tesekkur etsek az 🤲İki kere ustuste yazmayani cikarin gitsin zipzipla. Af yok.

X