Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tesekkur ederim kaptiş♥️♥️

Dogru ya, izindeyken atlamisim👍

Canim aystim. Ben gulup gecmezdim🙂 sabit olman da iyi, klasik olucak ama arti gelmekten iyidir. Bunu diyen ben, eksi olmayinca uzuluyorum. Benim yapim her seye uzulen manyakca bir yapı😩

💙💙Sagol tesekkur ederimm💙💙

🧿🧿Tesekkur ederiz kaptanim desteklerin icin🧿🧿insaallah🤲

Canim kordiśim. İnsaallah bana dememissindir🥰 3 gun oldu baslayali. Cok haklisin .menuler gunu gunune paylasilmali. Sana tavuk sis espirisini yapiyorum🥰 güldürmek icin. Emekleriniz icin ne kadar tesekkur etsek az 🤲İki kere ustuste yazmayani cikarin gitsin zipzipla. Af yok.

Evet senden fikir alalım o zaman 😀
Örnek vitaminlikek vermiştim, sağlık/ diyetle ilgili bir kelime + tatlı ismi

Ayneen çok mutluyum canım sağol😘😘😘
İnşallah eksi gelir çok daha mutlu olurum💖

Senin dünle aynı mı çıktı?

Bugün
Sabah 11.00
1 domatesli yumurta
3 dilim beyaz peynir
Domates sivri biber
7 siyah zeytin
2 dilim tb ekmeği

Ara 14.00
2 hurma
10 fındık

Ara 17.00
1 sb sütlü kahve şekersiz
6 eti kakaolu bisküvi

Yesilcay

17.30
1 dilim tb ekmeği
2 kaşık menemen
Beyaz peynir
( Diyetisyen menüsüdür)
Aslında akşam kabak yemeği yiyecektim ama acıkıp menemen yiyince daha yemiycem
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Su 2 litreye tamamlarım
Spor 4 bin adım şuan 6 binde bitirecem dytyen 6 bin adım istedi bu hafta

Son düzenleme:
Evet senden fikir alalım o zaman 😀
Örnek vitaminlikek vermiştim, sağlık/ diyetle ilgili bir kelime + tatlı ismi

Ayneen çok mutluyum canım sağol😘😘😘
İnşallah eksi gelir çok daha mutlu olurum💖

Senin dünle aynı mı çıktı?
Bence yiyecek ismi olmasin. Fit olmakla ilgili ama ne 🤔 ben de dusunuom hep kendime😒 dusunuyum soylucem . Hee aynı evet. Bagriniyordum 73.7 diye. Gordum 73.7 yi 😁 ama valla da ödem. Yarin buyuk ihtimal 73.7

Tesekkur ederim kaptiş♥️♥️

Dogru ya, izindeyken atlamisim👍

Canim aystim. Ben gulup gecmezdim🙂 sabit olman da iyi, klasik olucak ama arti gelmekten iyidir. Bunu diyen ben, eksi olmayinca uzuluyorum. Benim yapim her seye uzulen manyakca bir yapı😩

💙💙Sagol tesekkur ederimm💙💙

🧿🧿Tesekkur ederiz kaptanim desteklerin icin🧿🧿insaallah🤲

Canim kordiśim. İnsaallah bana dememissindir🥰 3 gun oldu baslayali. Cok haklisin .menuler gunu gunune paylasilmali. Sana tavuk sis espirisini yapiyorum🥰 güldürmek icin. Emekleriniz icin ne kadar tesekkur etsek az 🤲İki kere ustuste yazmayani cikarin gitsin zipzipla. Af yok.
Sana demedim canım. 🥰 Belli birilerine de demedim.
Herkes mazeretleri gerçekten geçerli mi iki dakika ayırabilirmiydi bunları değerlendirsin istedim. Normalde sayfanın işe yaraması için aktif olmak paylaşımda bulunmak gerekiyor birbirimize yorum yapmamız gerekiyor birbirimizi motive etmemiz gerekiyor kaldı ki bunları talep etmiyoruz ama en azından bir menü spor yazılabilir diye düşünüyorum. 🤗

27 Haziran pazartesi

Sabah 12.00

Büyük tabak menemen
Bir dilim süzme peynir
3 wasa 3 ceviz

Akşam 17.00

Yarım muz
Bir tabak acılı patlıcan yemeği
Bir dilim çok tahıllı ekmek
Bir kase yoğurt
Bir salatalık 3 çeri domates

Zipzip- Zipzip- @sulisim
Fesang özledim seni çok gelemiyorum. Sen de az mı geliyorsun iki lafın belini kıralım yahu😁

Sana demedim canım. 🥰 Belli birilerine de demedim.
Herkes mazeretleri gerçekten geçerli mi iki dakika ayırabilirmiydi bunları değerlendirsin istedim. Normalde sayfanın işe yaraması için aktif olmak paylaşımda bulunmak gerekiyor birbirimize yorum yapmamız gerekiyor birbirimizi motive etmemiz gerekiyor kaldı ki bunları talep etmiyoruz zaten ama en azından bir menü spor yazılabilir diye düşünüyorum. 🤗
Valla haklisin cordiş. Ben tek basima cok yazinca da deli dicekler iclerinden 😜 bazen cok kaptiriyorum biliosun😄 menu spor gunu gunune yazilmamasi sinir bozucu. cosucam yine :oha:

Ben kendi adıma özür diliyorum. Memlekete geldigimden beri hiç giremez oldum desem yeridir. Emekleriniz çok büyük, inkar edilemez. Ama bırakın bildirim yapmayı telefon çalmasa varlığını unutacak durumdayım.
Hastalığı ayrı , taziyesi ayrı sürekli bi kötü haberler...
Az önce kardeşim bugün pazartesi deyince bildirimi unuttuğum aklıma geldi. Ama saat çoktan geçmiş..
Tekrar özür dilerim. Bi daha tekrarlanmaz😔
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Olsun canim önemli degil 🤗
Teşekkür ederim Canım, halamın kalın bağırsağında yırtılma vardı. Ameliyattan sonra yoğun bakıma kaldirmislardi. Bugün sabah normal odaya aldılar. Dua edin inşallah
Gecmis olsun Allah sifa versin canim🙏🙏
Tamam dua ederim canım 💖 çok geçmiş olsn
Sen de babamın teyzesine eder misin😘 tansiyonla ilgili problem yaşadı hastanede şu an 🙁
Cok gecmis olsun Burcum Allah sifa versin🙏🙏

Bugün
Sabah 11.00
1 domatesli yumurta
3 dilim beyaz peynir
Domates sivri biber
7 siyah zeytin
2 dilim tb ekmeği

Ara 14.00
2 hurma
10 fındık

Ara 17.00