Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa bak ben bunu bilmiyordum ozaman kimseyi koparmıyalım yuvasından kaptaniçem😍😍
Yeaaaaa tatlım beniiiimmmmmm :KK5::KK200:

Aaaaa şuna bakk nasıl seviniyor gidiyordum diye :işsiz:
yazdım bi kenara :KK70:

Buyurun içelim 🥰
Kahve yanına hurma ceviz Tahin mükemmel oluyor şiddetle tavsiye ederim mutlaka deneyin 😍 malum dönemimdeym tatlı ihtiyacını çok güzel gideriyor
Afiyet olsunnn

Ev işlerine girişiyim akşama başsağlığına gıdıcem yemegın felan da yok anca yetıstırırım gorusuruz hanımlar operım😘😘
Kolay gelsin başları sağolsun kaptancım

Herkese Mutlu bir hafta diliyorum.

Öncelikle çeşitli nedenlerle bildirimleri yapmıyor ya da geç yapıyorsunuz. Elif ve benim ne durumda olduğumuzu biliyor musunuz? Sizce bir günde biz neler yapıyoruz? Mesela pazartesi ve cuma saat 14 e kadar mutlaka forumda olmak için ne fedakarlıklar yapıyoruz?

Bir menü yazmak kilo bildirmek kaç dakika alıyor?
Bizim spor listeleri menü listeleri takım listeleri yapıp forumu okumamız kaç dakika alıyor?

Bunları teşekkür edin diye yazmıyorum.
Menü ve spor bildirimlerinizi zamanında yapın diye yazıyorum başka bir beklentim yok.

Ağlayarak, misafirimin yanında karnım aç yemek yiyememişken de burayla ilgileniyorum. Elif adına konuşmak istemiyorum.O benden fazlasını yapıyor bildiğiniz gibi.

Çok kırgınım ve üzgünüm. Bu yazdıklarımdan dolayı takımı bırakacak belki bazıları. Kimseyi kırmayalım üzmeyelim diyoruz
Belki biz de kırılmak istemiyoruzdur kimbilir.....

Zamanınızı ayırıp okudugunuz için teşekkür ederiz.

Zipzip- Zipzip- bilgisi dahilinde yazmadım. Tamamen benim duygu ve düşüncelerim.

S sulisim Kırmızı Kaptan
fesang fesang Kırmızı
@Tutku44Kırmızı
@hllgkchlKırmızı
@karamelllimKırmızı
@Bar_naKırmızı
Cordelia Cordelia Kırmızı-Sarı
@DombiliKusKırmızı-Sarı
Haklısın sonuna kadar katılıyorum güzelim 🤗 ben yeşil takımdayim bu arada unuttuğum bazı günler oluyor ama buraya severek menülerim'i yazıyorum

Teşekkür ederim ablacm 🥰 beraber olsn inşaAllah
İnşallah ne güzel olurdu karşılıklı içmek :KK200: :KK200:
Neeeee maşallah maşallah yaşında kilon harika...

İnşallah canım...cumaya kadar daha fazla dikkat edeceğim artik
Teşekkür ederim sağol :KK200:
minerva1988 minerva1988 kac adimdasin

Ben daha 3596 dayim cok ruzgar var evdede yuruyemedim🙈🙈
Kuzum sen gittin demi annenlerin yanına

Herkese Mutlu bir hafta diliyorum.

Öncelikle çeşitli nedenlerle bildirimleri yapmıyor ya da geç yapıyorsunuz. Elif ve benim ne durumda olduğumuzu biliyor musunuz? Sizce bir günde biz neler yapıyoruz? Mesela pazartesi ve cuma saat 14 e kadar mutlaka forumda olmak için ne fedakarlıklar yapıyoruz?

Bir menü yazmak kilo bildirmek kaç dakika alıyor?
Bizim spor listeleri menü listeleri takım listeleri yapıp forumu okumamız kaç dakika alıyor?

Bunları teşekkür edin diye yazmıyorum.
Menü ve spor bildirimlerinizi zamanında yapın diye yazıyorum başka bir beklentim yok.

Ağlayarak, misafirimin yanında karnım aç yemek yiyememişken de burayla ilgileniyorum. Elif adına konuşmak istemiyorum.O benden fazlasını yapıyor bildiğiniz gibi.

Çok kırgınım ve üzgünüm. Bu yazdıklarımdan dolayı takımı bırakacak belki bazıları. Kimseyi kırmayalım üzmeyelim diyoruz
Belki biz de kırılmak istemiyoruzdur kimbilir.....

Zamanınızı ayırıp okudugunuz için teşekkür ederiz.

Zipzip- Zipzip- bilgisi dahilinde yazmadım. Tamamen benim duygu ve düşüncelerim.

S sulisim Kırmızı Kaptan
fesang fesang Kırmızı
@Tutku44Kırmızı
@hllgkchlKırmızı
@karamelllimKırmızı
@Bar_naKırmızı
Cordelia Cordelia Kırmızı-Sarı
@DombiliKusKırmızı-Sarı
Çok haklısın canım sizin emeğiniz özveriniz gözardi edilemez elbette. Bende bu sefer daha dikkatli olacağım 😍💞

X