Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1.64 un neresi cücük
Ben 1.58
Ya kaptanim, var ya, arkadaşlarımın hepsi selvi gibiler maşallah. Kollarını yana açıp bu kadarsın işte diye bagirlarina basiyorlar Travma oldu bende, yerle bütünleşmiş görüyorum kendimi

He sen gelemiyom diye çifte parti yapcam
İçli köfte
Patates salatası ama değişik yaptım
Su böreği yapcam
Elmalı kurabiye
Haşhaşlı poğaça
Belki sarma yaparım
Ooo afiyet olsun canım. Gününüz kutlu mutlu olsun inşallah

Ne olmadi diyesor bence bunlar ne yuhhh yani
Napayım hepsini hazirlicam içli köfte salata tamam kurabiye de sarma kaldı şimdi bakicam ona haşhaşlı kolay geriye su böreği kalıyor öğle sonrası onu yapicam akşama doğru fırına aticam sırayla

Ya kaptanim, var ya, arkadaşlarımın hepsi selvi gibiler maşallah. Kollarını yana açıp bu kadarsın işte diye bagirlarina basiyorlar Travma oldu bende, yerle bütünleşmiş görüyorum kendimi
Ablamla kardesim senin boylarindalar bir ben kisayim içlerinde
Birde takima gelenler 1.68-70 arasi oluyor genelde benre kendimi cok kisa hissediyorum
Napayım hepsini hazirlicam içli köfte salata tamam kurabiye de sarma kaldı şimdi bakicam ona haşhaşlı kolay geriye su böreği kalıyor öğle sonrası onu yapicam akşama doğru fırına aticam sırayla
Eline saglik canim

bu tartılar insanı deli ediyiii yaaa
sabah tartıldım aynı 80.9 oğlumla hazırlandık çıktık bim e gittik derz dolgusundan pas çökücüye fırça çek çek bu demir testeresi bu hafta gelenlerin çoğunu aldık geldik bir daha tartılayım dedim 100 gr fazla çıktım 81. 0 gel de dellenme

Giyinik değil dimi

Sagol ablacım bu ay küçük kızımın kasimda oğlumun 1 yaşı var 2 ay sonra tekrar telaş Amin Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…