Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın gençler 😎 bayadir yoktum.herkes iyidir inşallah 🙏 bana gelecek olursak yoğunluk ne azalıyor ne çoğalıyor.birde okul tatil olunca sanki işler hep çoğaldı 🤭 piknikte kızımla top oynarken sağ bileğimde ki damarı patlattım ve kolum gitti oynatirken acı ve yanma oluyor baya da şişti.sol gözümde bir şey çıktı ne olduğunu bilmiyorum 😂diyet ise eh işte devam ediyor yarışmada ki arkadaşlara başarılar diliyorum 💋💋
Cok geçmiş olsun prensesim iyi misin şimdi?😟

Zeynoşum hasta mısın tatlim? Geçmiş olsun. Eşinin burun ameliyatı gercekleşti mi?
Abla kolumu incittim gozumde de bir şey çıktı ama anlamadım ne olduğunu.ameliyat olalı bir ay olucak abla :KK60:
Zeynepcim hayırdır iyimisin
Top oynarken kolumu incittim abla.ic bilek kisiminda ki ince damarlardan güzel bir çatlatma yaptım şişti ve morardı.gozumde bir şey çıktı.rabbim beterinden korusun :KK60:
Cok geçmiş olsun prensesim iyi misin şimdi?😟
Gözümde bulanıklık oluyor arada.bu yazıları bile tek elle yazıyorum.ama çok daha iyiyim.elimi göğüs altına indirince zonklama oluyor geçecek inşallah :KK60:

💙20 haziran pazartesi menüsü💙
✨8.30.00 1 has yumurta,2 tane zeytin,2 dilim peynir ,salatalik
✨13.00 1 latte
✨15.00 1kase bugdayli yogurt corbasi
✨16.00 1 muz
✨19.00 4 yk patatesli kofte firinda ,3dilim karpuz 4 yk bugdayli yogurt
22.00 limonlu yesilcay

💫Su 2lt

💫spor
Adım ... 9882adım 988 p
ipsiz ip ... 400p 500 puan

toplam 1488 puan

Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Wilma11 Wilma11
@sulism

💙21 haziran salı menüsü💙
✨7.30. 1 muz 4 yk yogurt 1 tatli kasigi chia
✨10.00 4 tane badem
✨16.00 1 elma
✨19.00 yarim kase yogurtlu bugdag,1 kase yogurtlu chiali kabak 2 yk sebzeli bulgur pilavi
22.00 tarhana cerezi 4 kucuk parca IMG_20220622_132738.jpg IMG_20220622_132719.jpg

💫Su 1.5lt
yesilcayli soda 1lt
💫spor
Adım ... 7578 adım 757 p:kızgın:. uyuyakaldim
ipsiz ip ... 400p 500 puan

toplam 1257 puan

Abla kolumu incittim gozumde de bir şey çıktı ama anlamadım ne olduğunu.ameliyat olalı bir ay olucak abla :KK60:

Top oynarken kolumu incittim abla.ic bilek kisiminda ki ince damarlardan güzel bir çatlatma yaptım şişti ve morardı.gozumde bir şey çıktı.rabbim beterinden korusun :KK60:

Gözümde bulanıklık oluyor arada.bu yazıları bile tek elle yazıyorum.ama çok daha iyiyim.elimi göğüs altına indirince zonklama oluyor geçecek inşallah :KK60:
Çok geçmiş olsun. Üzüldüm inşallah hem elin hem gözün iyileşir. Mikrobik bir şey mi.. gözüne dikkat et mutlaka bir hekime göster.

Minnoşum gelmiş hoş gelmişşş kuzum benim seni görmek ne güzell burada :KK200: :KK200: :KK200: çıtırım ekürim hocamla Elhan Elhan 'la zayıflıyoruz gerçi hocam mezun oldu buradan bende cuma mezun olacağım .
Benim idolüm sensin tatlım. Mezun olduktan sonra dört kilo aldım azar azar vermeye çalışıyorum sen ve pastelfit gibi incecik olmak istiyorum 😁.

Minnoşum gelmiş hoş gelmişşş kuzum benim seni görmek ne güzell burada :KK200: :KK200: :KK200: çıtırım ekürim hocamla Elhan Elhan 'la zayıflıyoruz gerçi hocam mezun oldu buradan bende cuma mezun olacağım .
hey masallah 🧿 ne guzel ya keske bende o guzel mertebeye erissem ama bende hirs yok 😅

Benim idolüm sensin tatlım. Mezun olduktan sonra dört kilo aldım azar azar vermeye çalışıyorum sen ve pastelfit gibi incecik olmak istiyorum 😁.
O kilo alınıyor gene demi hocam,korumak önemli aslında,verirsin canımcım merak etme bide tam yaz mevsimi şimdi gider nasılsa pastelcimde gayet güzel kilo verdi.
Salı günü gidecem kzıımın yanına kesin 2-3 alır gelirim gene tantuniler ciğerler kebablar beni bekliyor nasılsa,dönüşte ne etcem bilmiyorum gene takıma girecem zaten

X