Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Seninle sözleştiğimizden beri 1.100 gr vermişim ayıptır söylemesi
Kaldı 3.500 sende var mı var mı
Hay maşallah abla daha 2 gün oluyor sözleşeli helal olsun
Ben cuma tartılıyım dıyorum sık sık tartılmak ters tepıyor bazen bende

Meslekte bile her zaman söylediğim bir laf vardı.
Bayrağımızın dalgalandığı her yer bizim vatanımızdır.
Öyle ablacım, Ankaradan kalkıp Urfa’nın merkeze 60-70 km uzaklıktaki bir köyüne tek başıma geldim . Güzel inanlar tanıdım , farklı kültürleri gördüm .. sağ olsunlar bu şehrin halkı da benimsedi bizi. Ama buraya hizmetimiz yeterli artık, bayrağı yeni atananlara devredeceğiz eşimle. Biraz da kendi doğup büyüdüğümüz şehirlere hizmet edelim ki borcumuzu ödeyelim

Yoksa 100kg 100kg gezecegim

Insallah canim bi dikis tutturmaliyiz
Balım bırakınca dıyeti motive olup tekrar dönmemiz bile aylar alıyor artık. kilo vermek de daha zorlastı .Bu sefer köprüden önce son çıkış 6 ay en fazla bozmadan diyetimizi yapıp korumaya gecelim inşallah

Farklı kültürleri tanımak bilmekte güzel bir duygu aslında,çok değişik yaşamlar görüyorsun gittiğin yerlerde tanıyorsun bazı şeyleride öğrenmiş oluyoruz aslında.
İnşallah yeni görev yerinizde hayırlı uğurlu olur,bir çok evladımızın yetişmesinde katkınız emeğiniz olur,çok ciddi saygı duyuyorum mesleğinize sizler olmasanız diğer meslekler olamazdı.Sizler öğreteceksiniz ki bizlerde öğrenebilelim herşeyi

Sporuna bayıldım özellikle hedefe ulasınca vücudu toparlamak için bende düşünüyorum reformer pilates.ne zamandır yapıyorsun etkısı nasıl sıkılaşmak için arkadaşım

Teşekkür ederim ablacım Faydamız olsun yeter ki, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz bu sene aylıksız izindeydim bebek için. Ayrı kaldım 1 yıl, o kadar özledim ki okulu. Eylül ü iple çekiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…