Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1.64 un neresi cücük 🙄🙄🙄
Ben 1.58 🙈
Ya kaptanim, var ya, arkadaşlarımın hepsi selvi gibiler maşallah. Kollarını yana açıp bu kadarsın işte diye bagirlarina basiyorlar🤣 Travma oldu bende, yerle bütünleşmiş görüyorum kendimi 🤣

He sen gelemiyom diye çifte parti yapcam 🤭🤭🤭
İçli köfte
Patates salatası ama değişik yaptım😂
Su böreği yapcam 🤭
Elmalı kurabiye
Haşhaşlı poğaça
Belki sarma yaparım 😂
Ooo afiyet olsun canım. Gününüz kutlu mutlu olsun inşallah 🥰

Ne olmadi diyesor bence bunlar ne yuhhh yani🙄
Napayım hepsini hazirlicam 😌😌😌 içli köfte salata tamam kurabiye de sarma kaldı şimdi bakicam ona haşhaşlı kolay geriye su böreği kalıyor öğle sonrası onu yapicam akşama doğru fırına aticam sırayla😌

Screenshot_20210917-095202_Mi Fit.jpg
Bu tartiyi sevmedim buda kucuk gostermeye başladı 20 yas nedir ya 😅😅
Gecen haftaya gore yag oranim 28.4 e düşmüş
Yaşımda 26 dan 20 ye düşmüş 😅😅

Ya kaptanim, var ya, arkadaşlarımın hepsi selvi gibiler maşallah. Kollarını yana açıp bu kadarsın işte diye bagirlarina basiyorlar🤣 Travma oldu bende, yerle bütünleşmiş görüyorum kendimi 🤣
Ablamla kardesim senin boylarindalar bir ben kisayim içlerinde 🤭
Birde takima gelenler 1.68-70 arasi oluyor genelde benre kendimi cok kisa hissediyorum
Napayım hepsini hazirlicam 😌😌😌 içli köfte salata tamam kurabiye de sarma kaldı şimdi bakicam ona haşhaşlı kolay geriye su böreği kalıyor öğle sonrası onu yapicam akşama doğru fırına aticam sırayla😌
Eline saglik canim 🤩🤩

bu tartılar insanı deli ediyiii yaaa
sabah tartıldım aynı 80.9 oğlumla hazırlandık çıktık bim e gittik derz dolgusundan pas çökücüye fırça çek çek bu demir testeresi bu hafta gelenlerin çoğunu aldık geldik bir daha tartılayım dedim 100 gr fazla çıktım 81. 0 :KK70: gel de dellenme :rolleyes:

sabah tartıldım aynı 80.9 oğlumla hazırlandık çıktık bim e gittik derz dolgusundan pas çökücüye fırça çek çek bu demir testeresi bu hafta gelenlerin çoğunu aldık geldik bir daha tartılayım dedim 100 gr fazla çıktım 81. 0 :KK70: gel de dellenme :rolleyes:
Giyinik değil dimi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

😅😅😅

kız sen resmen bize hava atıyorsun kahvaltı yapmış yemiş içmiş yine de buncacığım diyorsuuunnnn :rolleyes: hay maşallah diyeyim :nazar:
sen daha bu gün koşturacak doğum günü hazırlığına sabah yediğinin hepsi erir üstüne senden enerji yakar , allah kolaylık versin , nice nice sağlıklı yaşlar görsün kuzun daaa:KK71:
Sagol ablacım bu ay küçük kızımın kasimda oğlumun 1 yaşı var 2 ay sonra tekrar telaş 🤭🤭 Amin Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın inşaallah 🤲🏻🥰

X