Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kudurdunuz mu be ne cok konusmussunuz :KK70: 1.etaptan baslayacagiz yarin kilomu bildirsek napsak 2 gundur yiyorum bugun kalanlari annemw goturdum yoksa +3 olacagim :KK43:
dua et bizim kızların bazıları 5. takımdaymış oraya da gidip çene yapıyorum yoksaaa sana fazladan okunacak 5-10 sayfa çıkardııııı :rolleyes:

Sanirsam galiba :KK70: annem cok ovdu basen filan kalmamis demek ki yapi degil kiloymus dedi :KK70: daha yemiycem söz cok hosuma gitti :)
ayy ne güzellll kız baharım darısı hepimizin başına inşallah herkesin ailesinden birileri böyle güzel şeyler söyler bizde duyarız yani bu tarz sözleri amin amin amiiiinnnnn:dua: :rolleyes:

dua et bizim kızların bazıları 5. takımdaymış oraya da gidip çene yapıyorum yoksaaa sana fazladan okunacak 5-10 sayfa çıkardııııı :rolleyes:
Senin kizlar abla onlar bizim kizlar degil benim icin bizim kizlr burda yanina da yeni kizlar eklendi bizim oldular (cok sukur)

Senin kizlar abla onlar bizim kizlar degil benim icin bizim kizlr burda yanina da yeni kizlar eklendi bizim oldular (cok sukur)
ama onları da seviyim yaaa ne yapayım kalbim onları da özlemiş :))
hep diyorum ama zühalim sen askrhpozitif askrhpozitif üçünüzün yeri ayrı ilk göz ağrılarım ilk kalp atışlarımsınız
şimdi ben buradaki herkesi de seviyorum ben de bir bozuklu mu var acaba herkesi cidden seviyorum ama :rolleyes:

ama onları da seviyim yaaa ne yapayım kalbim onları da özlemiş :))
hep diyorum ama zühalim sen askrhpozitif askrhpozitif üçünüzün yeri ayrı ilk göz ağrılarım ilk kalp atışlarımsınız
şimdi ben buradaki herkesi de seviyorum ben de bir bozuklu mu var acaba herkesi cidden seviyorum ama :rolleyes:
Abla biliyosun ordan kötü ayrıldık özellikle Zuhal ablama yapılan haksızlığa göz yumulması bizi de üzdü 😉

Abla biliyosun ordan kötü ayrıldık özellikle Zuhal ablama yapılan haksızlığa göz yumulması bizi de üzdü 😉
ayy deme yaa bak şimdi hatırladım o gün bir geldim ooff ortalık karışmıştı , neyse hepsi geçti gitti şükür iletişim bir birini anlamak ne kadar önemli bir kez daha anlamıştım
biliyor musun ponim artık kendi ailemle bazı şeyleri telefon da watsapta hatta görüntülü de bile konuşmayıp (bir kaç kişi oluyoruz kesinti bölünme araya laf girmesi v.s. oluyor) durun gelince yüz yüze konuşalım diyorum yoksa bir dolu sıkıntı çıkıyor, yanlış anlaşılmalar da ,hatta telde bazen şu an mimiklerini görmüyorum ciddi misin şaka mı yapıyorsun anlıyamıyorum diyorum

X