lekelenmeler

mellda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
15
0
Tecrübeli hanımlar 6 haftalık hamileyim. Hamile olduğumu öğrendiğim günden beri ara ara kahverengi lekenmelerim oluyor. Bazende sarı renkte akıntılarım doktor düşük telikesi var dedi. Ama ben size sormak istiyorum. Bu şekilde olupta hamileliğine devam eden var mı? Bu şekilde yaşamak her an acaba düşükmü oldu düşüncesi beni çok yoruyor.:çok üzgünüm:

Merhaba Canim Benim 7 Haftalikken Bir Ara Kahverengi Lekelenmem Oldu Ertesi Gün Dr Gittim Düşük Teshlikesini Azaltabilmek Için (progestan ) Ismili Bir Hap Verdi. Günde 3 Defa Tok Karinla şuan 2.5 Aylik Hamileyim Bir Daha Lekelenmem Olmadi ..bir Doktoruna Daniş Istersen Bu Hapi...inşallah Bebişini Kaybetmessinn...

kahverengi akıntı her ne kadar düşük tehlikesi anlamına gelsede illaki düşükle sonuçlanmaz ben 16 haftalık hamileyim hem kahverengi akıntım vardı hemde 4_5 kez kan gördüm ama bende progestan kullandım ve 10 gün hiç kalkmadan yattım dikkat edersen bişey olmaz inş.

bende de 7-8. haftalarda lekelenme oldu dr um ilaç vermedi sadece dinlenip bol su içtim allaha şükür şimdi 15. haftadayız.yeterli sıvı almayınca akıntının rengi koyulaşıyormuş gerçekten dikkat edersen bol su içince daha açık renk oluyor.allah hepimizinkini tamamına erdirsin....

Teşekkür ederim mesajlarınız için. İçimi rahatlattınız. Doktorumu değiştireceğim "düşerse düşer yapabilecek bişey yok "dedi. İyi bir doktora gitsem belki şimdiye düzelecekti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…