Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

ben eski üyeyim noldu? eski yada yeni olunca ne oluyor bu ürünü bende kullandım bu markayı biliyorum siz toplanıp ürünü karalamaya kalkmışsınız hiç mi işiniz gücünüz yok hem leke kremi ile saç dökülmenin ne alakası var algınız çok tuhaf

ben eski üyeyim noldu? eski yada yeni olunca ne oluyor bu ürünü bende kullandım bu markayı biliyorum siz toplanıp ürünü karalamaya kalkmışsınız hiç mi işiniz gücünüz yok hem leke kremi ile saç dökülmenin ne alakası var algınız çok tuhaf
Hayırdır gardaş sorun ne :p

İnanır mısın hiç işimiz yok 🤷🏻‍♀️

niye koşun koşun eğlence var yazısının altında burası var.. burada noliiiii biriniz anlatsın. ne alaka leke kremi... sazan avı mı var OMG

Bakın bu birkaç sayfa önce yaptığım yorum. Sorunun ne olduğunu anlamışsınızdır sanırım

Kreminiz iyidir kötüdür orasını bilemem ama emek hırsızı ve bedavacı olduğunuz kesin.
Siteyi bedava reklam yapmak için kullanacağınıza helal para kazanmaya çalışın. İnsanların emeğinin üstüne çöreklenmeyin.

Kızlar uzun zamandır günlük kullanabileceğim bir ürün arıyordum bir kaç arkadasımın tavsiyesi ile leke kreminden sipariş verdim sivilcelerde de etkiliymiş onlar cok etkisini görmüş bende aldım sizede bir sormak istedim aranız da kullanan var mı?
Hiç etkisini görmedim açıkçası. Düzenli uzun süre kullandım ama pozitif yönde bir değişiklik farketmedim.

niye koşun koşun eğlence var yazısının altında burası var.. burada noliiiii biriniz anlatsın. ne alaka leke kremi... sazan avı mı var OMG

başka konuda yapsak banlanacağımız şeyler için burada at koşturuyoruz, bir nevi kreş gibi düşünmüşler. çoluk çocuk enerjisini atsın burda diye düşündüler zaar. mune de katılmış falan

Bi başlık vardı hatırlayan var mı bilmem sperm cilt kusurlarına (leke sivilce vs) iyi geliyomuş diye onun inandırıcılığı kadar olsa işi alır götürürdü konu sahibi ama yok olmadı konusu tutmadı..yakalayamadı o popülerliği..😂

o anneanne yöntemi değil mi ya, ben de duydum ama tuhaf bir şekilde doğruluğuna inanıyorum test etme imkanım olmadı ama organik şey sonuçta:KK70:

X