LEEP Sonrası Hpv'nin Tekrarı, 2. Kolposkopi

Nasıl negatif oldu sizde acaba
Inanın ben hiç bilmiyorum daha önce hiç gov testi yaptırmadım kontrol amaclı smear testi aldırmıştım ve sonuç lsil geldi sonuç lsil geldiği ic8n hpv istedi doktor ama o negatif geldi şimdi bende ilk kez kolposkopi olacağım ve neyle karşı karşıya olduğumu bilmiyorum hpv negatif gelmesi iyi ama lsil nasıl oluyor smear yanlismi cıktı yoksa sadece iltihap gibi birşey mi vardı bin türlü soru var aklımda sizin sonuçlar nedir

lsl korkulucak bişey değil ama koloskopi cin2 gelir

Süreç nasıl geçti hpv tip neydi sizin leep oldunuz mu acaba birde nerede hangi hasteneye gidiyorsn
Hpv 16 31 vardı bende leep oldum 6 ay oldu Haziran'da tekrar test vericem hpv atlatmak için doktor ah cc verdi ama kullanamadim hamile kaldım lepten sonra oda düşük oldu

Merhabalar benim smear lsil hpv negatif geldi daha önce bu durumu yasayan birilerine denk geldiniz mi sonuç ne oldu acaba
Merhaba benim geçen sene smear negatif hpv pozitiftim. Kolposkopi cin1 geldi. 6 ay sonra devlet hastanesinde smear verdim lsil geldi. Tekrar kendi doktoruma gitmek için 1 sene dolmasını bekledim. Çünkü doktorum 1 sene sonra gel smear hpv tekrar bakalım demişti. Geçtiğimiz şubat ayında muayene oldum. Smear ve hpv verdim ikisi de negatif geldi.

Ne güzel kurtulmuşsunuz atlatmak için. Neler yaptiniz

Ne güzel kurtulmuşsunuz atlatmak için. Neler yaptiniz
Ilk zamanlar propolis kullanıyordum. 3 ay kullandım. Sonra bıraktım. Doktor hiç bir şey önermedi. Kendiliğinden geriler dedi. Dediği de çıktı. Ama her ihtimale karşı seneye yine gidip smear vereceğim.

Bende lsil smear sonucuna rağmen hpv negatif cıktı böyle bisey olabilir mi kolposkopi olacak çarşamba gunu

Ilk zamanlar propolis kullanıyordum. 3 ay kullandım. Sonra bıraktım. Doktor hiç bir şey önermedi. Kendiliğinden geriler dedi. Dediği de çıktı. Ama her ihtimale karşı seneye yine gidip smear vereceğim.
Pirobilis dediğiniz nasıl bişey kullanimi nasıl acaba

Hpv 16 31 vardı bende leep oldum 6 ay oldu Haziran'da tekrar test vericem hpv atlatmak için doktor ah cc verdi ama kullanamadim hamile kaldım lepten sonra oda düşük oldu
Inşallah herşey temiz gelir allah tekrardan cocuk sahibi olmayı nasip etsin başka çocuğunuz varmi

Peki lsil gelen smearden sonra 1 sene bekl3diniz mi kolposkopi olmadınız mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…